TA KOBIETA SCHUDŁA AŻ 36 KILOGRAMÓW! Zobacz, na jakiej była diecie

Jenna Jameson wie, że wakacje mogą być trudne dla osób, które są na diecie dlatego oferuje kilka wskazówek i tłumaczy w jaki sposób utrzymać dietę ketogeniczną podczas urlopu i okresu letniego.

Jenna Jameson będąc na diecie ketogenicznej dla kobiet, zrzuciła aż 36 kilogramów! Trzeba przyznać, że to imponujący wynik!

Na czym polega fenomen diety ketogenicznej?

Istotą tego rodzaju diety jest wprowadzenie organizmu w stan ketozy. Skutkiem tego jest spalanie zapasów zgromadzonych w tkance tłuszczowej. Zgodnie z założeniami, spożycie tłuszczu należy zwiększyć do takiej ilości, aby stanowił od 75% do 90% zapotrzebowania energetycznego. Pozostała część energii powinna pochodzić z białek (10%) oraz węglowodanów (3%) – tłumaczą specjaliści ze strony Medonet.

Jenna postanowiła podzielić się swoimi cennymi wskazówkami na Instagramie. Wrzuciła również zdjęcia ukazujące jej metamorfozę sylwetki!

Jameson, która urodziła córkę Batel Lu w kwietniu 2017 roku, opowiedziała nieco więcej na temat zasad, o których warto pamiętać podczas diety ketogenicznej. Niedługo potem jak wdrożyła ją w życie, zauważyła, że ​​jej twarz była mniej opuchnięta, a skóra stała się bardziej jędrna.

Wskazówki od Jenny Jameson:

Kiedy ciągle czujesz się kontrolowany może to doprowadzić do krytycznych momentów w ciągu dnia. Staraj się racjonalnie podchodzić do żywienia i diety.

Pozwól sobie na chwilę przyjemności. Zjedz „zakazany smakołyk’, ale rób to z głową i niezbyt często!

W trakcie wyjazdu na wakacje skup się przede wszystkim na czasie spędzonym z bliskimi. Nie popadaj w paranoję.

A na koniec najważniejsza rada:

Utrata masy ciała nie naprawia wszystkiego. Bycie szczupłym nie uczyni cię szcześliwym, jeśli twoja głowa nie jest poukładana. Sylwetka nie naprawia relacji, nie uspokaja smutków i demonów, które w nas siedzą. Nie sprawia, że czujesz się bardziej kochany czy towarzyski – pisze Jameson.

Źródło: Instagram

Zobacz też: Dieta antyrakowa? To jedzenie, które MOŻE UCHRONIĆ CIĘ PRZED GROŹNYM NOWOTWOREM

Komentarze

Komentarze