Ta śmierć wstrząsnęła wszystkimi! NIE ŻYJE Alicja…

Nie żyje Alicja Mazurek. Jej śmierć wstrząsnęła wszystkimi…

Kim była Alicja Mazurek?

Alicja była uroczą nastolatką – miała zupełnie normalne życie – kochających rodziców i grono bliskich przyjaciół. Niestety, w lutym ubiegłego roku jej życie zamieniło się w prawdziwy koszmar. Dziewczyna jechała wraz ze swoim kolegą samochodem, kiedy doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Chłopak zmarł na miejscu, a Alicja trafiła w ciężkim stanie do szpitala. Mimo iż lekarze od samego początku nie dawali jej zbyt dużych szans na przeżycie, jej rodzice nie zamierzali się poddawać i rozpoczęli walkę o jej życie.

Klinika „Budzik” w Warszawie

Kilka tygodni po wypadku, Alicja została przetransportowana do słynnej kliniki „Budzik” w Warszawie, gdzie przez kilkanaście miesięcy była w śpiączce. Później wracała do zdrowia w swoim domu. W połowie grudnia w Turce powstał Ośrodek Neurorehabilitacji dla dzieci i dorosłych, który został otworzony z inicjatywy rodziców Alicji – Wojciecha i Agnieszki Mazurków. Niestety, dziewczyna nie mogła kontynuować w nim leczenia, ponieważ zmarła.

nie żyje
Facebook

Czytaj też: Piosenkarz country STRACIŁ córeczkę! Zmarła nagle w…

Dramatyczny apel rodziców

Wczoraj rodzice nastolatki poinformowali na Facebooku, że ich córka jest w stanie krytycznym i trwa reanimacja. Poprosili również wszystkich o modlitwę. Niestety, chwilę później nastolatka zmarła.

„W imieniu przyjaciół Alicji, zachęcamy wszystkich młodych, którzy pojawią się na pogrzebie, aby przynieśli dla Alicji symboliczną białą różę. Niech ona będzie podziękowaniem za jej piękne życie” – napisała rodzina 19-latki.

Pogrzeb już jutro

„Msza Św. pogrzebowa za duszę Alicji zostanie odprawiona w kościele pw. Św. Agnieszki na Kalinie, 31 grudnia o godz. 11” – czytamy na Facebooku.

Czytaj też: ZMARŁA gwiazda „M jak Miłość”! Fani pogrążeni w smutku

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Pixabay, Facebook

Komentarze

Komentarze