Tajemnicza śmierć 24-letniego gwiazdora Disneya. Nie żyje…

Nie żyje Sebastian Athie. 24-latek był gwiazdą Disneya. O jego śmierci poinformowało Narodowe Stowarzyszenie Aktorów Meksyku. Co takiego się stało?

Kim był Sebastian Athie?

Sebastian Athie urodził się w Santiago de Querétaro, później zamieszkał w Buenos Aires. Miał dwóch starszych braci. Sebastian był aktorem, muzykiem i autorem tekstów. Największą popularność przyniosła mu rola Lorenzo Guevary w serialu młodzieżowym „Jedenastka”, który emitowała stacja Disney Channel. Athie grał w produkcji w latach 2017–2019. W 2018 razem z innymi aktorami z planu nagrał dwie piosenki promujące drugi sezon serialu – „Juega con el corazón” i „Atrápame si puedes”. Niestety, więcej nie usłyszymy już jak śpiewa, ani nie zobaczymy go na ekranie. Athie zmarł a przyczyna jego śmierci póki co pozostaje nieznana.

Czytaj też: Nie żyje gwiazda popularnego show TTV! Niestety to…

śmierć
IG

„Z głębokim żalem zawiadamiamy w imieniu stowarzyszenia  śmierci Sebastiána Athié. Miał tylko 24 lata. Składamy najszczersze kondolencje dla jego rodziny oraz przyjaciół” – napisano w oficjalnym oświadczeniu dotyczącym śmierci młodego aktora.

śmierć
IG

Disney Channel LA również opublikował na swoim Twitterze informację o zgonie aktora.

„Spoczywaj w pokoju, Sebas. Twoja sztuka i uśmiech pozostaną na zawsze. Ubolewamy nad odejściem Sebastiána Athié i zawsze będziemy go pamiętać z powodu jego talentu, towarzystwa, profesjonalizmu i przede wszystkim ogromnego serca. Towarzyszymy jego rodzinie, przyjaciołom i fanom w jego pożegnaniu” – czytamy.

Czytaj też: Nie żyje 18-letnia rosyjska modelka! Zginęła podczas…

śmierć
IG

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze