Tak wygląda ciało Klaudii Halejcio 5 miesięcy po porodzie! ZASKAKUJĄCY powrót do formy!

Klaudia Halejcio dodała na swojego Instagrama zdjęcie w samej bieliźnie, prezentując efekty swojej ciężkiej 5 miesięcznej pracy nad swoim ciałem. Widać efekty?

Klaudia nie zwlekając ani chwili już wcześniej w swoich mediach społecznościowych nie kryła, że pracuje nad odzyskaniem formy po przyjściu na świat jej córki Nel. Efekty jej starań są zdumiewające.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Klaudia Halejcio (@klaudiahalejcio)

Halejcio postanowiła pochwalić się swoją sylwetką w środowe popołudnie kiedy to wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie z willi za 9 milionów złotych w lustrze. Celebrytka jest ubrana tylko w bordową bieliznę. Z wielkim uśmiechem na twarzy dumnie eksponuje szczupły brzuszek i zgrabne uda.

Cieszę się, że udaje mi się wrócić do formy. Pomimo wielu nieprzychylnych komentarzy po ciąży czuję, że wreszcie nawiązuję porozumienie ze swoim ciałem i zaczynam odczuwać wewnętrzny spokój i ład – skomentowała.

Celebrytka prezentując efekty swojej pracy postanowiła również dodać parę słów na temat swojej bielizny robiąc tym samym świetną reklamę.

Nic tak nie dodaje poczucia komfortu, jak dobrze dobrana i wygodna bielizna. Wszystkie mamy wiedzą, że biustonosz to podstawa! Zwłaszcza przy karmieniu piersią – zapewnia Klaudia.

Tak wygląda ciało młodej mamy 5 miesięcy po porodzie. Jesteście zaskoczeni jej efektami?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Klaudia Halejcio (@klaudiahalejcio)

Źródło: Pudelek
Zdjęcie: Instagram/Klaudiahalejcio

Komentarze

Komentarze