Testy na JAKOŚĆ narkotyków i jednorazowe IGŁY. Czy tak Rafał Trzaskowski legalizuje narkomanię?

Rafał Trzaskowski od 2018 roku jest Prezydentem Warszawy, obecnie kandyduje też na Prezydenta RP.

Trzaskowski uznawany jest za zwolennika LGBT. Analiza dokumentacji projektów realizowanych przez organizacje wspierające LGBT a finansowanych przez miasto Warszawa może wprawić w osłupienie.

 

Wiceminister Sebastian Kaleta i prezes Ordo Iuris Jerzy Kwaśniewski dokonali kontroli poselskiej w warszawskim ratuszu, a to co odkryli jest szokujące.

Jak się okazuje, miasto Warszawa finansowało projekty legalizujące zażywanie narkotyków. Oczywiście samo posiadanie czy udostępnianie oraz sprzedaż tych środków jest niezgodna z prawem. Jednak jeśli już ktoś się narkotyzuje, to Warszawa Rafała Trzaskowskiego wychodzi mu na przeciw.

Z miejskiej kasy zakupiono na przykład testy dzięki którym można sprawdzić skład, a więc jakość danego narkotyku. Rozdawane były również jednorazowe igły i prezerwatywy. Daje to więc obraz myślenia typu – jeśli już musisz, to my Ci pomożemy.

 

Sebastian Kaleta i Jerzy Kwaśniewski nie rzucą bezpodstawnych oskarżeń – przedstawili nagrania i screeny. Na przykład zakup narko testów:

 

 

Tu z kolei na temat „bezpiecznego” zażywania narkotyków – dobrze jest mieć czystą igłę!

 

 

Jak mówi wiceminister sprawiedliwości, na temat realizacji takich projektów:

 

Warszawa jest polem eksperymentu ideologicznego. Te działania, w mojej opinii, wykraczają poza to, co m.st. Warszawa powinna proponować warszawiakom, czyli pomoc w unikaniu zagrożeń dla życia i zdrowia, a nie pokrętne a wręcz podprogowe sugerowanie, że te zagrożenia wcale nie występują, a wręcz mogą prowadzić do przyjemności.

 

Polecamy: Wpadka z udziałem Julii Wróblewskiej. Zobacz!

 

cyt. wpolityce

Komentarze

Komentarze