Wygina się w BIKINI i chwali płaskim brzuchem. Nadal SEKSOWNA?

Honorata Skarbek to piosenkarka i blogerka modowa. Do niedawna występowała pod pseudonimem Honey. 26-latka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Publikuje w nich odważne zdjęcia. Minispódniczki i bluzki z głębokim dekoltem to częste elementy jej stroju. Czym tym razem Skarbek zaskoczyła na Instagramie?

Zdjęcia z wakacji
Gorącą dyskusję wywołały zdjęcia Honoraty Skarbek, na których młoda piosenkarka prezentuje swoją zgrabną sylwetkę w stroju kąpielowym. Sesja została zorganizowana w egzotycznych okolicznościach przyrody. Na fotografiach młoda piosenkarka pręży ciało, chwaląc się sześciopakiem oraz smukłymi i długimi nogami.

Komentarze
Część internautów jest zachwycona treściami, które publikuje Skarbek (Honka rewelacyjnie wyglądasz, Masz obłędną figurę. Możesz być dumna), część wręcz przeciwnie — uważa, że jej sylwetka nie jest efektem katorżnicznych treningów na siłowni (“Po co tak wciągać ten brzuch) i nie wzbudza w nich podziwu (Z brzucha za chuda, sama skóra i kości, za ładnie to nie wyglada).

Skarbek nie przejmuje się negatywnymi komentarzami. Nie reaguje na zaczepki ani nie zaprzestaje publikowania kolejnych zdjęć swojej sylwetki.

Podoba się Wam figura Honoraty Skarbek?

Zobacz też: Gdy pozuje W BIKINI, aż trudno uwierzyć, że JEST MAMĄ. Urodziła dwoje dzieci

Źródło: Instagram
Źródło zdjęć: Instagram / @honkabiedronka

Komentarze

Komentarze