WYSTAWNE urodziny Mii Siwiec! W tle afera z udziałem…

Mia Siwiec właśnie skończyła 3 latka. Z tej okazji jej rodzice postanowili wyprawić jej huczne przyjęcie urodzinowe. Jak się bawili zaproszeni na nie goście?

3 urodziny Mii Siwiec

Mia Siwiec ma już 3 lata. Z tej okazji Natalia i jej maż Mariusz Raduszewski postanowili wyprawić swojej małej córeczce wystawne urodzinowe przyjęcie. Impreza odbyła się z prawdziwym rozmachem. Na opublikowanych w sieci zdjęciach widzimy mnóstwo pudrowo różowych balonów, wielki różowy namiot dla gości, słodkie poczęstunki, trzypiętrowy tort i masę prezentów, które otrzymała mała Mia.

urodziny
IG

Alpaki

Największą atrakcją, ale również zaskoczeniem imprezy była obecność zwierząt, a konkretnie alpak.

„Kto to przyszedł na urodziny? Kto to? Powolutku, bardzo delikatnie” – mówiła do Mii Natalia, kiedy pokazywała jej urocze zwierzaki.

„Ale one są cudne, są najpiękniejsze. Buziak, buziak Mia. To jest twoja alpaka. Dziewczynko to są twoje alpaki? Opiekujecie się tymi alpakami. Piękne cuda. Ale przytulasek” – powiedziała celebrytka, która odważyła się nawet karmić zwierzęta podając im pokarm z własnych ust.

Czytaj też: Klara Lewandowska ma 3 latka! Jak wyglądały jej urodziny?

https://dzieckoifigura.pl/klara-lewandowska-ma-3-latka-jak-wygladaly-jej-urodziny/
IG

Zniesmaczeni internauci

W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy od osób zniesmaczonych tym, że Siwiec przygotowała przyjęcie z udziałem… zwierząt.

„Na następne urodziny co będzie? Osły a może jelenie. Już naprawdę nie wiedzą co wymyślić…”.

„Natalka ma torebkę z alpaki i całuje żywą alpakę w pyszczek 🙂 czyż to nie uroczy widok?”.

„Szkoda zwierząt” – pisali internauci.

urodziny
IG

Ubrana w śnieżnobiałą sukieneczkę Mia była zachwycona tym, co przygotowała dla niej mama. Widać było, że dziewczynka czuje się na imprezie jak prawdziwa księżniczka.

Na urodzinach nie zabrakło znanych osób z pierwszych stron gazet. Wśród gości mogliśmy wypatrzyć m.in. Barona z „The Voice of Poland” i Blankę Lipińską.

Pozostaje nam życzyć małej Mii sto lat! Zobaczcie, jak bawiła się na swoich urodzinach!

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze