Zapisy na Tydzień Metamorfozy z Ewą Chodakowską. Ile KOSZTUJE wyjazd?

Ewa Chodakowska właśnie ogłosiła zapisy na swój obóz treningowy. Tym razem odbędzie się on w Bieszczadach.

„Rzuć wszystko i wyjedź w Bieszczady” – znasz to? 🌲🌲🌲 Tak planuje się poczuć na calutki tydzień! A tak na serio.. Czekałam na ten moment BARDZO DŁUGO! Po 12 latach – od pierwszego Tygodnia Metamorfozy który zorganizowałam w Bieszczadach – WRACAM Z MOIM UKOCHANYM PROJEKTEM, w moje Rodzinne Strony 🥹

 

Już 21.04 startuje TYDZIEŃ METAMORFOZY w @hotelarlamow – bardzo na to czekałam!
Jestem MEGA WZRUSZONA! 🥹

– zachęca trenerka.

 

Ile kosztuje Tydzień Metamorfozy z Ewą Chodakowską i gdzie można się zapisać?

 

https://www.facebook.com/chodakowskaewa

 

Tytułowy tydzień to de facto 5 dni treningów i wykładów, który tym razem odbędzie się w dniach 21-26 kwietnia 2024 w hotelu Arłamów.

 

Zatrzymaj się w wyjątkowym Hotelu Arłamów **** . Odkryj z nami moc wiosennej metamorfozy. Codzienne treningi z Ewą Chodakowską i Lefterisem Kavoukis zapewnią Ci intensywny wysiłek i motywację do osiągnięcia swojego celu na lato 2024!

 

Menu stworzone przez naszego dietetyka i oparte na najwyżej jakości produktów da Ci siłę i odnowi prace organizmu.

 

Warsztaty i spotkania z ekspertami z team’u Ewy pozwolą Ci zgłębić wiedzę na temat zdrowia, motywacji i równowagi wewnętrznej, oraz stylu. Będziesz miała okazję czerpać z doświadczeń najlepszych w swojej dziedzinie współpracowników Ewy.

– podano w opisie wydarzenia.

 

Za Tydzień Metamorfozy z Ewą Chodakowską trzeba zapłacić 5 900 zł. za pobyt w pokoju dwuosobowym. Jak jednak pokazuje doświadczenie, miejsca rozchodzą się jak świeże bułeczki. Zapisy i więcej informacji tutaj.

 

Zapłacili 2 MILIONY złotych za obóz Chodakowskiej! „jestem tu charytatywnie” zapewnia trenerka.

Komentarze

Komentarze