LEWANDOWSKI bardzo szczerze o CÓRCE. “Prawdziwe życie wygląda INACZEJ”

Anna i Robert Lewandowscy w maju ubiegłego roku po raz pierwszy zostali rodzicami. O ile trenerka fitness często dzieli się z fanami swoimi doświadczeniami i przemyśleniami na temat macierzyństwa, piłkarz rzadko udziela w tej sprawie komentarza. W ostatnim wywiadzie zdradził jednak, jak wygląda jego życie po tym, jak Klara pojawiła się na świecie.

W rozmowie z dziennikarzem BleacherReport Lewandowski opowiedział, jak przedstawiały się pierwsze tygodnie po narodzinach córki i czy udaje mu się wysypiać przed meczami.

Przyznaje, że początki nie należały do najłatwiejszych:

Pierwsze tygodnie były bardzo trudne, bo właściwie nie wiedziałem, co mam robić. Czytałem przeróżne poradniki, ale prawdziwe życie wygląda inaczej niż to opisane w książkach.

Jednak szybko wraz z Anną nauczyli się reagować na potrzeby córki:

Mniej więcej po pięciu tygodniach nauczyliśmy się życia z naszą córką. Okazało się, że to wcale nie jest takie trudne, nie mieliśmy żadnych problemów, mała naprawdę rzadko płacze.

Dziennikarz zapytał Lewandowskiego, jak wyglądają wieczory i noce poprzedzające mecze, w których bierze udział. Czy piłkarz ma okazję się zregenerować?

Żona powiedziała, że mam się nie przejmować, że ona wszystkim się zajmie, bo wie, że muszę się wyspać – okazuje się więc, że nie ma z tym problemu, bo wówczas Klarą zajmuje się Anna.

Z tego, co mówi Robert, i o czym przekuje Anna w mediach społecznościowych, Klara to spokojne dziecko, które nie sprawia problemów wychowawczych. Zazdrościcie?

Zobacz też: Rzygać mi się chce, jak czytam takie wypociny. LEWANDOWSKA shejtowana za wpis o byciu matką

Źródło: bleacherreport.com
Źródło zdjęć: Facebook

Komentarze

Komentarze