13-letnia ofiara koronawirusa. Dziewczynka została dosłownie…

13-letnia Hayley z Australii wprawdzie nie jest „typową” ofiarą koronawirusa, ale mało brakowało, a straciłaby w związku z nim śmierć. Co dokładnie się stało?

Niepełnosprawna matka

Matka 13-letniej Hayley, Emma Zache jest niepełnosprawna i porusza się na wózku inwalidzkim. Ostatnio kobieta wybrała się ze swoją córką i synem do sklepu, gdzie Hayley omal nie straciła życia. Co dokładnie się tam stało? W związku z szalejącą na całym świecie pandemią koronawirusa, grupa Australijczyków rzuciła się w jednym z supermarketów na papier toaletowy. Tłum nic sobie z tego nie robił, że w sklepie znajduje się niepełnosprawna matka i dzieci. Dziewczynka została dosłownie stratowana!

Czytaj też: Nie bój się koronawirusa! Zrób SAMA naturalny żel antybakteryjny!

koronawirusa
Unsplash

Mało brakowało a…

Dziewczynka omal nie przypłaciła wyjścia do supermarketu życiem. Najpierw została przewrócona, a następnie dosłownie stratowana przez tłum.

„Ludzie po prostu przebiegali po jej ciele, podczas gdy ona leżała na ziemi i płakała” – relacjonuje jej mama.

Do zdarzenia doszło w supermarkecie Coles w australijskim Perth.

Emma przeszła niedawno operację i obecnie porusza się na wózku inwalidzkim. Kobieta pojawiła się w sklepie wraz ze swoimi dziećmi Hayley i Tylerem, na krótko przed otwarciem. Australijka nawet nie pomyślała, że za chwilę rozegra się prawdziwy dramat i tłum dosłownie rzuci się na papier toaletowy.

„Przy drzwiach panowało spore zamieszanie, a ja i mój syn rozdzieliliśmy się z córką. Gdy udało mi się w końcu dostać do środka, zauważyłam, że moja córka siedzi na ziemi i płacze. Została przewrócona, a potem przebiegli po niej dorośli, którzy nie zwracali najmniejszej uwagi na płaczące dziecko na podłodze. Przechodzili po niej, jakby nigdy nic, żeby dostać to, czego chcieli” – kobieta zdradziła w rozmowie z The West Australian.

Co się stało z dziewczynką?

13-latka ze spuchniętym kolanem trafiła do szpitala na badania…

Czytaj też: Książę William ŻARTUJE SOBIE z koronawirusa! „Mam koronawirusa, umieram…”

koronawirusa
Unsplash

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Unsplash

Komentarze

Komentarze