W 6. miesiącu CIĄŻY chwali się PŁASKIM BRZUCHEM. Internauci: “UDAJESZ!”

Reanna Stephens ma 18 lat. Regularnie ćwiczy i przestrzega zasad diety wegańskiej. Jest dowodem na to, że w ciąży można prezentować atrakcyjną i smukłą sylwetkę. Aktualnie jest w 6. miesiącu. Jej płaski brzuch powoduje, że internauci nie wierzą, iż wkrótce urodzi dziecko.

Płaski brzuch
Chociaż
termin porodu przewidziano na kwiecień tego roku, to wygląd Reanny w ogóle na to nie wskazuje. Kobieta prezentuje w mediach społecznościowych (na Facebooku) smukłą i wysportowaną sylwetkę. Szczególną uwagę internautów przykuwa jej płaski brzuch.

Zdaniem fanów Reanny niemożliwe jest to, aby miała taką figurę, będąc w zaawansowanej ciąży. Niektórzy twierdzą, że 18-latka ich okłamuje, inni zaś — że nie dba o dziecko, które na pewno jest chore. Kolejna grupa internautów zaleca dziewczynie skonsultowanie stanu zdrowia z lekarzem, ponieważ jej wygląd nie wydaje się im normalny.

Zdrowy styl życia
Nastolatka odpiera zarzuty, twierdząc, że przed ciążą pracowała na to, aby być w dobrej kondycji fizycznej. Teraz też dba o swoje zdrowie i formę. Od lat uprawia sztuki walki, a aktualnie praktykuje jogę i treningi siłowe. Ponadto zdrowo się odżywia. Nie je fast foodów, słodyczy, nie pije słodkich napojów gazowanych.

Reanna Stephens jest przykładem na to, że w ciąży można świetnie wyglądać.

– Moje dziecko dobrze się rozwija, tak samo jak dzieci innych matek. Nic złego nie dzieje się z moim ani jego zdrowiem — przekonuje 18-latka.

Twierdzi, że niewielki brzuch ciążowy to zasługa genów. Jej mama w trakcie ciąży wyglądała podobnie.

Źródło: dailymail.co.uk

Źródło zdjęć: dailymail.co.uk / Caters News Agency

Komentarze

Komentarze