A czy WY TO ROBICIE? Joanna Przetakiewicz zachęca swoich fanów do…

Joanna Przetakiewicz to polska businesswoman, projektantka mody, założycielka, a także dyrektorka domu mody La Mania. Marka cieszy się ogromnym powodzeniem wśród klientek na całym świecie. Prywatnie pani Joasia związana jest z reżyserem i producentem Rinke Rooyensem.

Ostatnio celebrytka zapytała swoich fanów… o coś bardzo osobistego!

„Na jednym z ostatnich Insta Story zapytałam czy piszecie lub dostajecie kartki od swoich ukochanych. Odpowiedziało 70 tysięcy osób! 82% nie pisze. 84% nie otrzymuje. Często się nie składa, do głowy mi nie przyjdzie, zapomniałam/em. A może chcesz zapoczątkować taki rytuał? Na dobranoc lub dzień dobry? Może warto napisać coś, czego nie masz okazji powiedzieć? Coś, żeby się słodko spało lub wstawało. Ja od jakiegoś czasu dostaję takie cudne kartki. Sama też uwielbiam to robić. Zwyczajne krótkie „Dobrze, że jesteś.”, „Lubię być z Tobą.”, „Cieszę się na wspólny…”. To nic nie kosztuje. Wysiłek żaden, a RADOŚĆ OGROMNA. Dla obu stron. Kogo dziś obdarujesz miłym słowem lub gestem?”- napisała Joanna Przetakiewicz na swoim instagramie.

„Ja uwielbiam to robić.. nawet Synowi do śniadaniówki, do szkoły wkładam takie kartki z kanapkami.. a jak jeszcze miałam faceta to zawsze w lodówce znajdował jakiś liścik…”, „Jaka to fantastyczna forma komunikacji jest, można uruchomić okazuje się wiele obszarów kreatywnych 😉 Moje Love pisze do mnie listy drogą tradycyjną piórem na papierze tak zwanym papeteria”, „Ja piszę i dostaję! Uwielbiam kartki z miłymi słowami od ukochanego, zawsze zostawia je przyklejone na lodówce, na stoliku, na meblach w salonie. Kochany”- odpowiedzieli w komentarzach obserwujący.

Joanna Przetakiewicz, Instagram, listy miłosne

A wy co sądzicie o takiej formie komunikacji? Koniecznie podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!

Zobacz też: Celebrytka wrzuciła PIKANTNE ZDJĘCIE do sieci. Gdy poznasz jej WIEK, BĘDZIESZ W SZOKU!

Źródło: Instagram @joannaprzetakiewicz

Źródło zdjęcia: Instagram @joannaprzetakiewicz

Komentarze

Komentarze