Agata Duda WYSZŁA w tym na ulicę! Opinia jest jednoznaczna

Agata Duda doskonale wie, jak ubrać się modnie i z klasą, co udowodniła już wielokrotnie. Żona Prezydenta RP Andrzeja Dudy od samego początku zachwyca swoimi idealnie dopasowanymi i niezwykle szykownymi stylizacjami. Tak też było tym razem.

Oficjalna podróż do Paryża

Pierwsza Dama wybrała się właśnie z mężem w oficjalną podróż do Paryża, żeby wziąć udział w ceremonii wręczenia dyplomów maturalnych absolwentom Sekcji Polskich we Francji. W stolicy Francji Duda pojawiła się w komplecie, którego na pewno nie powstydziłby się żaden światowy projektant mody.

Wzruszające przemówienie Pierwszej Damy

Agata Duda spotkała się także z ambasadorami Polski poza granicami kraju i wygłosiła niezwykle wzruszające przemówienie.

„Jestem dumna, jako Małżonka Prezydenta, ale przede wszystkim jako pedagog, że jest wśród nas ambitna młodzież, która chce uczyć się języka polskiego, zachować tożsamość narodową i poznawać historię naszej ojczyzny” – mówiła Agata Duda.

Najmodniejszy trend sezonu 

Ogromną uwagę zwróciła też jej stylizacja. Pierwsza Dama założyła idealnie dopasowaną garsonkę w pepitkę, czyli jeden z najmodniejszych trendów tego sezonu. Całość dopełniła delikatna biżuteria i elegancko ułożone włosy.

Kto, jak kto, ale Agata Duda potrafi zadać szyku! Jak oceniacie jej styl ubierania w skali od 1-10?

Czytaj też: Agata Duda potraktowała w ten sposób małe dziecko! [ZDJĘCIE]

https://www.instagram.com/p/B3ASX_5imzc/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/B297YUEiMJi/?utm_source=ig_web_copy_link

Źródło: Lelum.pl

Zdjęcia: Instagram, streen YouTube

Komentarze

Komentarze