Agnieszka Chylińska przyjaźni się z DUCHOWNYM! To on ocalił jej rodzinę!

Agnieszka Chylińska ujawniła, kto jest jej najlepszym przyjacielem. Okazuje się, że jest nim ksiądz- Jacek Miszczak. Piosenkarka w trudnych chwilach mogła liczyć na jego wsparcie.

Prawdziwa przyjaźń

Agnieszka Chylińska podczas emisji programu „Mam talent” zdobyła się na osobiste wyznanie. Piosenkarka, gdy zobaczyła występ grupy tanecznej z Tarnowa, postanowiła powiedzieć kilka serdecznych słów do osoby, która jest dla niej ważna. To jej wieloletni przyjaciel- ksiądz Jacek Miszczak. Agnieszka Chylińska powiedziała:

Przy okazji chciałam bardzo pozdrowić mojego wielkiego przyjaciela.

Niewiele osób miało świadomość, że wokalistka od wielu lat przyjaźni się z duchownym. Ksiądz Jacek Miszczak pełnił posługę kapłańską w parafii, w Pustkowie, w diecezji tarnowskiej. Można powiedzieć, że ksiądz postrzegany jest jako osoba „rockowa”. Z duchownym przyjaźni się jeszcze Maryla Rodowicz i rodzina Steczkowskich. Ksiądz Miszczak był też wyjątkową osobą dla Kory Jackowskiej.

Instagram/Agnieszka Chylińska

Ratunek dla rodziny

Dla Agnieszki Chylińskiej jej rodzina jest bardzo ważna. Piosenkarka mimo błyskotliwej kariery w pewnym momencie postanowiła zejść ze sceny. W tym czasie urodziła dzieci i wybrała życie rodzinne. Wiodąc życie pełnoetatowej mamy, postanowiła pisać książki dla dzieci. To okazało się strzałem w dziesiątkę. Macierzyństwo było trudne dla Chylińskiej. Jej dwoje dzieci cierpi na autyzm. To pociągnęło za sobą kryzys w małżeństwie. Para przestałą mieszkać ze sobą. Wydawało się, że rozwód jest jedynie kwestią czasu. I tu z pomocą przyszedł ksiądz Jacek Miszczak. Kapłan wytłumaczył małżonkom, że rozwód nie rozwiąże ich problemów, tylko dołoży nowych. Agnieszka Chylińska o tamtym czasie tak mówiła:

Odkryłam miłość z wyboru, miłość jako postawę, w której jest się czasem powtarzalnie przenudnym i prześmiertelnym. Miłość, którą się wybiera bez żebrów i błagań na kolanach. Miłość bez krzyków, awantur i niepewności.

Źródło: Jastrząbpost

Zdjęcia: Instagram/ Agnieszka Chylińska

Komentarze

Komentarze