Aleksandra Domańska przekonuje kobiety DO AKCEPTACJI WŁASNEGO CIAŁA! „Czujmy się swobodnie w naszych świątyniach”

Aleksandra Domańska to polska aktorka urodzona w 1989 roku. Znana jest głównie z roli Joanny Zarzyckiej w serialu „O mnie się nie martw”. Jakiś czas temu zagrała główną rolę w komedii romantycznej „Podatek od miłości”. Film spotkał się z pozytywnym odbiorem widzów. 

Aleksandra Domańska wzięła udział w trzeciej edycji programu Azja Express. Czynnie udziela się w mediach społecznościowych. Swoim najnowszym wpisem na Instagramie postanowiła zachęcić polskie kobiety do akceptacji własnego ciała. Zorganizowała akcję, która nosi nazwę „Ciało bogini za nic się nie wini”. 

Wymyśliłam hasztag #ciało bogini za nic się nie wini oraz akcję, która ma zachęcać dziewczyny do tego, żeby kochały się i akceptowały. Żeby po prostu cieszyły się życiem, a nie martwiły się tym, że jeżeli usiądą tak, to coś im będzie wystawać. Szkoda życia. Życie jest tak krótkie. Trzeba się nim cieszyć – tłumaczyła w Dzień Dobry TVN Aleksandra Domańska.

Aktorka przyznaje, że wielokrotnie zdarzało jej się słyszeć niepochlebne opinie na temat własnego ciała. Z pomocą kampanii stara się wyeliminować tego typu hejt.

Przechadzajmy się takie, jakie jesteśmy. Niech mi cellulit wyskakuje. Takie mam ciało. I nie nawołuję do niedbania o siebie, ale są pewne rzeczy, których nie przeskoczę. Podejmijcie to wyzwanie razem ze mną. Czujmy się swobodnie w naszych świątyniach – apeluje. Każda z was jest boginią. I tyle. Ja totalnie się nią czuję.

Źródło: Dzień dobry TVN

Zdjęcie: Instagram

Zobacz też: Piła codziennie szklankę tego soku! PROBLEMY Z TRĄDZIKIEM zniknęły na zawsze!

Komentarze

Komentarze