Czy Meghan i Harry pogodzą się z rodziną królewską ? Powstał już taki plan

Czy konflikt między Meghan, Harrym a Royalsami zmierza ku końcowi ? Ponoć rękę na zgodę ma wyciągnąć książę Karol i sama królowa Elżbieta. Czy będzie happy end ?

Szansa na pokój

Wywiad, którego udzieliła Meghan z Harrym Ophra Winfrey był głośno komentowany na całym świecie. Wzbudził wiele kontrowersji. Pojawiły się oskarżenia o rasizm, brak ochrony, dyskryminację ze strony rodziny królewskiej. Z ekranu płynęło wiele gorzkich słów. Wydawać by się mogło, że po takich wynurzeniach Meghan i Harry są spaleni na dworze królewskim. Jednak według najnowszych doniesień z Wielkiej Brytanii jest szansa na rodzinne pojednanie.

Królowa chce zgody

Królowej Elżbiecie zależy na zażegnaniu konfliktu z Harrym i jego żoną. Według doniesień portalu Daily Mail królowa w ciągu najbliższych dni ma zadzwonić do Harrego. Jest on jej ukochanym wnukiem i zależy jej na dobrych relacjach. Monarchini zarządziła też żeby osoby, które pracują dla rodziny królewskiej w żaden sposób nie komentowały głośnego wywiadu. Królowa Elżbieta liczy, że szum niedługo przycichnie.

Czas na księcia Karola

Monarchini w swój plan chce zaangażować księcia Karola. Harry podczas udzielonego wywiadu niezbyt pochlebnie wypowiadał się o swoim ojcu i łączącej ich relacji. Mówił, że ojciec nie odbiera od niego telefonów. Książę Karol chce naprawić sytuację. Planuje podróż do Stanów Zjednoczonych i spotkanie z Meghan i Harrym. Ojciec doskonale wie, że nie przekona Harrego do zmiany decyzji o odejściu z funkcji aktywnego członka rodziny królewskiej. Musi to zaakceptować. Ich relacje są najważniejsze.

Spotkanie w Waszyngtonie?

Portal Daily Mail donosi, że książę Karol nie chce odwiedzić Harrego i Meghan w Kalifornii. Zamierza zaprosić ich do Waszyngtonu, gdzie spotka się z prezydentem Joe Bidenem. Czy spotkanie zakończy się zawieszeniem broni i rodzinnym pojednaniem ?

źródło: pudelek.pl

zdjęcie: The Royal Family/Facebook

Komentarze

Komentarze