Dokuczali jej w szkole, BO BYŁA BIEDNA. Dzięki dziadkowi zrozumiała, że… [VIDEO]

Czy stan majątkowy odzwierciedla nasze dobro i wartości? Czy zasobność portfela może cokolwiek mówić o nas samych? Wręcz przeciwnie. Okres świąteczny to czas w którym ludzie obdarowują się prezentami. Niestety, nie każdy z nas może pozwolić sobie na drogie upominki dla bliskich.

Prosimy, abyście zapoznali się z nagraniem, które pojawiło się w serwisie internetowym Youtube na kanale użytkownika Reżysera Życia. Opowiada o dziewczynce, z której szydzono w szkole oraz jej ukochanym dziadku. Kiedy dziewczyna pożaliła się dziadkowi ze swoich problemów, ten dał jej pewną życiową lekcję, którą zapamięta z pewnością na długie lata.

Film wzbudził u internautów skrajne emocje. Niektórzy przyznali, że w przeszłości również byli ofiarami szyderstwa czy przemocy rówieśników, a powodem tej sytuacji była niska zasobność portfela…

„Pamiętam jak dziś – 14 lat temu, będąc w szkole podstawowej, wstydziłem się miejsca, w którym mieszkałem… (był to budynek socjalny, przepełniony ludźmi biednymi, z nałogami, bez ambicji). Desperacko unikałem odwiedzin rówieśników, nie chciałem, aby po urodzinach któryś z rodziców odwiózł mnie pod dom i ujrzał to miejsce. Pewnego dnia zaufałem koleżance i postanowiłem, że spędzimy dzień po szkole w moim domu. Zjedliśmy obiad, odrobiliśmy lekcje, graliśmy w Pegasusa – byłem naprawdę szczęśliwy, że mam gościa. Kilka dni później od pozostałej części klasy, usłyszałem, że jestem biedny… I choć nikt się ze mnie nie naśmiewał, to sytuacja była dla mnie, jako wrażliwego dziecka trudna do przejścia”- napisał w komentarzu użytkownik Sławomir.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z materiałem.

Zobacz też: „Przemyśl swój PREZENT- zwierzęta to NIE ZABAWKI”. Zobacz co czuje PORZUCONY PIES [VIDEO]

Źródło: Youtube

Źródło zdjęcia: Youtube

Komentarze

Komentarze