DRAMAT Anity Lipnickiej! Znalazła się w wyjątkowo trudnej sytuacji…

Z powodu pandemii koronawirusa, Anita Lipnicka oraz wielu innych polskich artystów, stanęła w obliczu utraty pracy. Pisaliśmy, że piosenkarka od ponad pół roku jest bezrobotna, ponieważ w ogóle nie gra koncertów. Jak znosi trudy tej sytuacji?

Narzeka na stan swojego konta

Jakiś czas temu Anita Lipnicka bardzo narzekała na swoją obecną sytuację, ponieważ latem nie zagrała ani jednego koncertu. Piosenkarka napisała na swoim Facebooku, że w tym roku na pewno nie wybierze się na luksusowe wakacje, ponieważ jej na to nie stać.

„Pozdrowienia z domowych wczasów nad Wisłą przesyła bezrobotna piosenkarka wraz z równie bezrobotnym mężem i psem! To już początek szóstego miesiąca bez koncertów” – napisała.

Stara się myśleć pozytywnie

Mimo swojej trudnej sytuacji, gwiazda starała się nie tracić dobrego humoru.

„Cieszymy się więc tym co mamy: sobą” – napisała.

„(…) Oto nasz pierwszy wieczór bez dzieci tego lata. Pijemy więc prosecco i wspominamy czasy, kiedy było nas stać na ekskluzywne wakacje dla pięcioosobowej rodziny… Ale co tam. Nie ważne gdzie, ważne z kim się bawisz! (…)” – czytamy na jej profilu.

Czytaj też: DRAMAT Anny Powierzy: „Wiszę nad przepaścią”

Anity
IG

Sytuacja wciąż jest trudna

Sytuacja finansowa Lipnickiej wciąż jest bardzo zła, ponieważ gwiazda w ogóle nie koncertuje. Czy wszystko odbije się na jej małżeństwie?

„Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, ale trudna sytuacja materialna niejedno już małżeństwo doprowadziła do rozwodu” – donosi „Twoje Imperium”.

„Piosenkarka nie dopuszcza do tego, by puste konto w banku odbiło się na jej małżeństwie” – czytamy w tygodniku.

Miejmy nadzieję, że Anita pokona trudny i czas i już wkrótce wyruszy w tournée!

Źródło: Twoje Imperium

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze