Dziecko UTOPIŁO SIĘ w wannie! W tym czasie matka…

Malutka Naomi utopiła się podczas kąpieli w wannie. Co robiła w tym czasie jej matka? Okazuje się, że kobieta…

Wiele osób nie wyobraża sobie życia bez telefonu i korzysta z niego w każdej wolnej chwili. Pewna matka z Wielkiej Brytanii przypłaciła swoje uzależnienie od smartfona życiem swojej córki.

Kiedy dziewczynka brała kąpiel, jej matka, zamiast jej pilnować, spędzała czas w telefonie. Wystarczyła chwila nieuwagi i dziecko się utopiło.

Jak do tego doszło?

Do tragedii doszło podczas urlopu pewnej brytyjskiej pary w Izraelu. W jednym z hoteli w Tel Awiwie, dziecko brało kąpiel w wannie. Niestety, w tym samym czasie matka przeglądała Facebooka, zamiast doglądać, co się dzieje z jej malutką córką.

wannie
O2.pl

Telefon skonfiskowano

Policja prowadzi już szczegółowe śledztwo w tej sprawie. Telefon matki został jej odebrany jako dowód. Mimo iż na początku kobieta twierdziła, że kiedy Naomi kąpała się w wannie, sama wyszła w tym czasie do toalety, to szybko okazało się, że były to kłamstwa. Tak naprawdę kobieta spędzała czas w telefonie i w ogóle nie zwracała uwagi na swoją pociechę.

„Gdy kobieta zorientowała się, że z dzieckiem jest coś nie tak, na pomoc malutkiej Naomi było już za późno” – informuje Mirror.

Dziewczynka zmarła

Kiedy matka odkryła podtopioną dziewczynkę, ta jeszcze żyła, ale niedotlenienie mózgu sprawiło, że zapadła w śpiączkę. Naomi zmarła po tygodniu w szpitalu. Nerki dziewczynki zostały przeszczepione innemu dziecku.

Niech ta historia będzie dla wszystkich przestrogą, by nawet na chwilę nie spuszczać z oczu dziecka, które znajduje się w wodzie!

Czytaj też: Twoje dziecko NUDZI SIĘ podczas kąpieli? Oto 5 pomysłów na kreatywną zabawę w wannie

Źródło: O2.pl

Zdjęcia: Unsplash, O2.pl

 

Komentarze

Komentarze