Fatalny występ Justyny Żyły w TAŃCU Z GWIAZDAMI? Pavlović nie miała dla niej LITOŚCI!

Za nami pierwszy odcinek programu „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”. Okazuje się, że to nie był najlepszy dzień dla Justyny Żyły. Jej taniec spotkał się z ostrą krytyką jurorów.

Aż przełykam ślinę. Ja parę występów temu mówiłam o wysokim poziomie tej edycji, ale po tym występie je cofam. (…) Powiem ci, że moje ciało krzyczy: nie. Jestem zaskoczona, bo ty tańczyłaś jak przedszkolak. Nawet powiem więcej: słowo tańczyłaś to jest za mocno powiedziane, za dużo. Wybaczcie nauczyciele tańca, tancerze, to był występ i myślę, że znasz tą nomenklaturę swoją (byłą), to był taki mizerny skok bez zaznaczonego telemarku. Pozostaje ci tylko i wyłącznie walka o smsy. Masakra – powiedziała z niesmakiem jurorka Iwona Pavlović.

W obronie swojej tanecznej partnerki stanął choreograf Tomasz Barański. Przyznał, że jest zadowolony z tego, że Justyna podejmuje się nowych życiowych wyzwań!

Ja codziennie jej mówię, że nie musi umieć tańczyć, nie musi być tancerką, bo i tak przekroczyła swoje granice, że weszła na parkiet i zatańczyła do początku do końca. Ja jestem zadowolony, o to chodzi, żeby próbowała nowych rzeczy.

A wam jak podobał się pierwszy odcinek programu „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”? Koniecznie napiszcie w komentarzach. Macie już swoich faworytów?

Źródło: Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami

Źródło zdjęcia: Instagram

Zobacz też: Justyna Żyła przyznaje, że BYŁA NA TERAPII MAŁŻEŃSKIEJ. Opowiedziała też o BYŁYM MĘŻU!

Komentarze

Komentarze