Halina Mlynkova chwali się ukochanym w sesji ciążowej! Przystojny?

43-letnia piosenkarka niebawem zostanie po raz drugi mamą. Z tej okazji pokazała zdjęcie z sesji ciążowej ze swoim partnerem. Jak wam się podoba Marcin Kindla?

Mama po raz drugi

Halina Mlynkova ma już syna z małżeństwa z Łukaszem Nowickim. Syn Piotr jest już niemal dorosły. Teraz piosenkarka oczekuje na narodziny drugiego dziecka. 43-latka z radością przyjęła nowinę o powiększeniu się jej rodziny. W jednym z wywiadów przyznała, że już nie wierzyła w powtórne macierzyństwo. W zeszłym roku Mlynkova rozwiodła się ze swoim drugim mężem, Leszkiem Wronką. Niechętnie mówiła o swoim życiu prywatnym. Wiadomo było, że jest zakochana i tworzy nową, szczęśliwą relację.

 

Miłość do muzyka

Halina Mlynkova jest związana z Marcinem Kindlą. Mężczyzna jest muzykiem, wokalistą, tworzy też teksty piosenek. Pochodzi ze Śląska. Piosenkarka w swoich mediach społecznościowych postanowiła opublikować pierwszą wspólną fotografię. Zdjęcie pochodzi z sesji ciążowej. Na wspólnej fotografii, Marcin Kindla czule obejmuje brzuszek partnerki. Halina Mlynkova fotografię opatrzyła takim komentarzem. Napisała:

Dziewczyny. Wy, które jesteście Mamami, miejcie wiarę w swoje pociechy i zawsze jasne serce. Wy, które o tym marzycie i tracicie nadzieję, miejcie wiarę i otwarte serce bo życie samo Wam podpowie. pamiętajcie, że czasem Waszym losem jest spotkać i dać drugą szansę dzieciom, które czekają na kochającego rodzica w domu dziecka.

instagram.com/p/CPVnXj8l9oy/

Pracowita mama

Halina Mlynkova mimo zaawansowanej ciąży, nie zwalnia tempa. Piosenkarka koncertuje i niebawem chodzi do studia nagrań. Ostatnie chwile przed porodem wykorzystuje na pracę zawodową i dokumentowanie swojego stanu przez piękne sesje ciążowe z swoim partnerem. Jak Wam się podoba Halina Mlynkova w takim wydaniu? Pasują do siebie z Marcinem Kindlą?

 

instagram.com/p/CPGY4dZFF2x/

Źródło: Instagram/Halina Mlynkova

Zdjęcia: Instagram/Halina Mlynkova

Komentarze

Komentarze