Królikowska MUSI zdecydować! Po śmierci jej męża…

Żona Pawła Królikowskiego musi podjąć ważne decyzje. Wraz z rodziną wyjedzie do jego ukochanego miejsca.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jeszcze niedawno bardzo cieszyła na Wielkanoc. Niestety w tym roku zabraknie najważniejszej osoby. Wobec tego żona Pawła wraz z dziećmi ma wyjechać na święta do miejsca wyjątkowego. Tam cała rodzina wspólnie zdecyduje w bardzo ważnej sprawie.
Tegoroczna Wielkanoc będzie dość smutna dla wielu osób w naszym kraju. W związku z panującą pandemią koronawirusa wielu z nas musi odwołać rodzinne spotkania i wyjazdy. Dla Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej będzie to pierwsza Wielkanoc bez męża. Niestety aktor odszedł 27 lutego po długiej walce z chorobą. Jego żona rozważa wyjazd do ich posiadłości w Kudowie-Zdroju, to właśnie tam Królikowski miał swój azyl.
-Kiedyś zatrzymywałem się w Kudowie-Zdroju i w innych okolicznych miejscowościach i zawsze marzyłem, żeby tutaj bywać częściej. Później pojawił się taki od dar losu, że mogłem kupić sobie tutaj działkę i wybudować dom – powiedział niegdyś Królikowski serwisowi Doba.pl

Po śmierci aktora pojawiły się pytania na temat przyszłości jego domu. Czy Małgorzata Ostrowska-Królikowska sprzeda rodzinną posiadłość!

– Serce by jej na to nie pozwoliło. To przecież najpiękniejsza pamiątka po Pawle – powiedział  znajomy rodziny w „Na Żywo”

Przed aktorką pojawił się także inny dylemat. Co dalej z lokalnym festiwalem, który zainicjował Paweł Królikowski.

Komentarze

Komentarze