Łukasz Kubot ZOSTAŁ TATĄ! Syn czy córka?

Pisaliśmy, że znany polski tenisista Łukasz Kubot i Miss Polski 2015 – Magdalena Bieńkowska oczekują przyjścia na świat dziecka. Maluszek jest już na świecie. Synek czy córka?

Kim jest Łukasz Kubot?

Łukasz Kubot urodził się 16 maja 1982 roku w Bolesławcu. To jeden z najlepszych polskich tenisistów, triumfator Australian Open 2014 i Wimbledonu 2017 w grze podwójnej, były lider rankingu ATP deblistów, zwycięzca dwudziestu czterech turniejów deblowych ATP Tour oraz finalista dwóch turniejów singlowych ATP Tour i piętnastu turniejów deblowych ATP Tour. Reprezentant Polski w Pucharze Davisa od 2001.

Kubot mieszka w Lubinie, zaś jego baza treningowa znajduje się w Pradze. Trenerami Kubota są Czesi Jan Stočes i Ivan Machytka. Reprezentuje dwa kluby: polski KKT Wrocław oraz czeski TK Neride.

Czytaj też: Łukasz Kubot zostanie ojcem! Pokazał zdjęcie CIĘŻARNEJ dziewczyny! Piękna?

tatą
IG

Zakochał się w Miss Polski 2015

W maju, w dniu 38. urodzin Łukasza, Kubot i Bieńkowska ogłosili swoje zaręczyny, które miały miejsce na tle słynnej opery w Sydney. Magda była już wówczas w ciąży. Przed kilkoma dniami Bieńkowska urodziła swoje pierwsze dziecko, czym nie zapomniała pochwalić się na swoim Instagramie.

Syn czy córka?

Magda i Łukasz zostali rodzicami córeczki, która przyszła na świat 9 września.

„09.09.2020” – Bieńkowska napisała pod fotką, na której jej narzeczony trzyma w ramionach dziecko.

Gratulujemy!

tatą
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze