Małgorzata Rozenek WKRĘCIŁA brata do TVN-u? Będzie JUROREM w dużym show! Wiemy, jakim!

Misha Kostrzewski, brat Małgorzaty Rozenek, jest tancerzem i choreografem. Jak donoszą media, mężczyzna zostanie jurorem nowego programu TVP.

Niebawem ruszy rekrutacja do najnowszego show Telewizji Polskiej. Jest to reaktywacja programu emitowanego na TVN ” Yo-u Can Dance”. TVP nieco zmodernizowało format programu. Mianowicie na stacji wystartuje program ”You Can Dance. Nowa generacja”. W programie udział mogą wziąć osoby w wieku 8-13 lat.

Za ławą jury zasiądzie, między innymi, polski Brad Pitt, czyli Misha Kostrzewski. Jest on bratem gwiazdy TVN-u, Małgorzaty Rozenek.

Źródło: https://www.instagram.com/michakostrzewski/
Źródło: https://www.instagram.com/m_rozenek/

Misha (na Instagramie Micha Kostrzewski), ukończył szkołę baletową. Obecnie jest tancerzem i choreografem opery w Lyonie. Jednak jego życiorys robi wrażenie. Mianowicie, przez 10 lat był solistą w Monte Carlo. Doświadczenia nie można mu odmówić.

Źródło: https://www.instagram.com/michakostrzewski/

Brat celebrytki, na co dzień mieszka we Francji, jednak przylatuje do Polski od czasu do czasu. Tym właśnie sposobem, wzbudził on ogromne zainteresowanie internautek. Małgorzata zmieściła wspólne zdjęcie, a fanki zwariowały na jego punkcie! Mianowały go ”polskim Bradem Pittem’.

Źródło: https://www.instagram.com/michakostrzewski/

Castingi do programu mają ruszyć 9go czerwca. Główna nagroda to 100 tysięcy złotych. Nagrania mają potrwać od września do listopada tego roku.

Jak myślicie, będzie hit?

 

Źródło: Pudelek
Zdjęcia: Instagram/ Małgorzata Rozenek/ Micha Kostrzewski /Pudelek

Komentarze

Komentarze