Miała twarz „rekina”! Zobacz, jak teraz wygląda!

20-letnia Madison Cain z Failsworth w Wielkiej Brytanii przez całe życie nie lubiła swojego nosa. I nic w tym dziwnego, ponieważ nie był on zbyt urodziwy. Zmęczona licznymi porównaniami do „rekina” Cain w końcu postanowiła poddać się operacji zmniejszenia nosa. Zobacz, jak teraz wygląda!

Miała nos „rekina”

20-letnia Madison Cain z Failsworth w Wielkiej Brytanii urodziła się z niezwykle brzydkim nosem, który przypominał pysk rekina. Jej nos był duży i garbaty i często był obiektem kpin wśród rówieśników. Dziewczyna była nawet porównywana do postaci z serialu animowanego Walta Disneya „Fineasz i Ferb”, a także nazywano ją rekinem.

„Wiesz, jakie są dzieci, potrafią być bardzo okrutne. Wkrótce ten przydomek utkwił im w pamięci i tak mnie nazywali” – powiedziała.

Madison w końcu zdecydowała się na operację plastyczną, którą planowała od 16 roku życia. Jak dziś wygląda?

Czytaj też: STRACIŁA NOGĘ i została twarzą marki modowej! Zobacz zdjęcia!

twarz
DM

Miała poważne kompleksy

Cain przyznała, że bycie wyszydzaną z powodu brzydkiego nosa miało ogromny wpływ na jej zdrowie psychiczne. Ponieważ rozmiar jej nosa wydawał się znacznie większy niż nos innych osób, dziewczyna marzyła o operacji. Madison podkreśla, że ​​ze względu na nieatrakcyjny, jej zdaniem wygląd, bała się spotykać z innymi ludźmi.

twarz
DM

Rodzice Brytyjki martwili się, że ich córka jest prześladowana w szkole, więc kiedy skończyła 18 lat, zgodzili się zapłacić za operację plastyczną. Plastyka nosa, która kosztowała 5500 funtów sprawiła, że ​​Madison poczuła się jak „milion dolarów”.

Cain powiedziała, że była bardzo podekscytowana przed zabiegiem, a kiedy szwy i bandaże zostały usunięte, płakała ze szczęścia.

„Po operacji czuję się zupełnie inną osobą. To najlepsza rzecz, jakiej kiedykolwiek doświadczyłam” – powiedziała i dodała, że ​​po zmianie kształtu nosa w końcu nabrała większej pewności siebie i nie boi się już chodzić na randki.

twarz
DM

Źródło: Daily Mail

Zdjęcia: Daily Mail

Komentarze

Komentarze