Monika Mrozowska na porodówce. Urodziła piąte dziecko?!

43-letnia Monika Mrozowska to aktorka znana z serialu „Rodzina Zastępcza” czy „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”.

Życie prywatne aktorki stanowi jednak skomplikowany kolaż rodzinny, bo kobieta ma czwórkę dzieci z trzema różnymi mężczyznami. Ale to nic, bo teraz jeszcze opublikowała zdjęcia wprost z porodówki! Czyżby urodziła piąte dziecko?

 

https://www.instagram.com/monikakingamrozowska/

 

Monika Mrozowska z Maciejem Szaciłło (małżeństwem byli w latach 2003–2012) ma dwie córki: Karolinę (ur. 2003) i Jagodę (ur. 2010). Następnie przez 6 lat związana była z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim, z którym ma syna Józefa (ur. 2014). Natomiast z krótkiego, bo 2-letniego związku z Maciejem Auguścikiem-Lipką, urodził się Lucjan (ur. 2021).

 

Tak więc aktorka ma czwórkę dzieci z trzema mężczyznami i jak przyznała, życie w patchworkowej rodzinie nie jest łatwe. Tymczasem jednak pokazała zdjęcie z porodówki i wiele osób sądziło, że Mrozowska doczekała się kolejnej pociechy.

Prawda jest jednak taka, że jest to zdjęcie z okresu, gdy rodził się Lucjan. Ale dopiero w trzy lata po porodzie, Monika Mrozowska przyznała, że była wtedy w złym stanie psychicznym:

 

Tajfun przerażenia mieszający się z wulkanem miłości. Miłości do gościa, który 9 miesięcy rezydował w moim brzuchu.
Ciąża najłatwiejsza pod kątem fizycznym i najtrudniejsza psychicznie ze wszystkich czterech.
Nigdy nie wiecie, jaka historia kryje się za smutno uśmiechającymi się oczami.
Nigdy nie wiecie jak krucha może być osoba z pozoru wyglądająca na silną.

 

Publikując swoje fotografie z tamtego czasu, aktorka zachęciła:

 

Jeżeli znacie jakąś dziewczynę, która na dniach spodziewa się dziecka, napiszcie do niej, zadzwońcie i przypomnijcie jej jaka jest dzielna. Nie PO porodzie. Zróbcie to teraz ❤️

 

Przypomnijmy, że Lucjan urodził się w styczniu 2021 roku, więc zapewne publikacja zdjęcia z porodówki przypadła na rocznicę jego narodzin.

 

Komentarze

Komentarze