Myślała, że ma na imię “IDIOTKA”. Tak zwracali się do niej RODZICE

4-letnia dziewczynka z Hot Spring w Arkansas doświadczyła przemocy fizycznej i psychicznej ze strony swoich rodziców. Matka i opiekun głodzili ją. Mimo młodego wieku dziewczynka wiedziała, że musi opowiedzieć komuś o tym, co dzieje się w domu.

Idiotka
Zdradziła policjantom, że jest bita i przywiązywana do łóżka. Funkcjonariusze zauważyli na jej ciele zadrapania i siniaki. Miała ona podbite oko, zaschniętą krew w kącikach ust i ślady podwiązek na nadgarstku.

Na początku nie byli przekonani do zeznań 4-latki, rany mogły powstać w trakcie zabawy na skutek upadku. Jednak upewnili się w przypuszczeniach w momencie, gdy dziewczynka przedstawiła im się jako Idiotka. Przyznała, że tak zwracają się do niej opiekunowie.

Przemoc fizyczna
Matka dziewczynki Jennifer Dennen i jej partner Clarence Reed zostali zatrzymani i przesłuchani. Kobieta zeznała, że mężczyźnie zdarzyło się uderzyć dziewczynkę. Jednak zaznaczyła, że 4-latka nie skarżyła się na zdrowie, więc nie zabrała jej do lekarza.

Żarty
Z kolei mężczyzna przyznał się do tego, że kilka razy uderzył 4-latkę kijem i przywiązywał ją do mebli. Dlaczego to robił? Podobno dziecko wspinało się po szafkach kuchennych. Dodał, że nie widzi nic złego w nazywaniu kogoś idiotką. Robił to dla żartu.

Jennifer i Clarence usłyszeli zarzut znęcania się nad dzieckiem. Grożą im 32 lata pozbawienia wolności.

Zobacz też: Chciała SPRZEDAĆ DZIEWICTWO 13-letniej córki. Wyceniła je na 90 tys. zł

Źródło: independent.co.uk
Źródło zdjęć: independent.co.uk

Komentarze

Komentarze