Nadal je PIZZĘ i słodycze. SCHUDŁA prawie 40 KG BEZ WYRZECZEŃ

Regan Patterson ma 25 lat. Ważyła 100 kilogramów. Dziś waga pokazuje 36 mniej. Twierdzi, że zrobiła to bez wyrzeczeń. Jak?

Aktywna
Do momentu ukończenia szkoły Regan prowadziła aktywny styl życia. Chodziła na zajęcia sportowe, brała udział w zawodach. Równocześnie nie zwracała uwagi na to, co je. Uważała, że skoro tak dużo ćwiczy, nie musi przywiązywać wagi do diety.

Nadwaga
Kiedy
zakończyła edukację, przestała ćwiczyć, ale nie zaprzestała jeść jak dotychczas. Jej nawyki żywieniowe nie uległy zmianie. W krótkim czasie znacząco przytyła. Ważyła ok. 100 kilogramów.

Regan nie akceptowała swojego ciała. Przejmowała się tym, jak wygląda i co na jej temat sądzą ludzie. Postanowiła zawalczyć o zgrabną sylwetkę.

Zmiana
Co zrobiła? Nie zastosowała restrykcyjnej diety ani katorżniczych treningów. Chciała na stałe zmienić swój styl życia. Postanowiła wprowadzać małe zmiany krok po kroku.

Zaczęła od 2 treningów tygodniowo na siłowni. Potem zwiększała liczbę dni, w które ćwiczyła. Zaczęła też zdrowo się odżywiać — wprowadziła do menu więcej warzyw, sprawdzała skład potraw. Zastąpiła słodkie gazowane napoje wodą mineralną.

Wciąż jadła pizzę, burgery i słodycze, jednak z umiarem. Nowy sposób odżywiania nie był więc dla niej karą ani wyrzeczeniem.

Dziś Regan waży 64 kilogramy. Stała się pełna życia i pewna siebie. Podjęła pracę jako trener personalny. Prowadzi konto na Instagramie, na którym motywuje innych do aktywności fizycznej.

Zobacz też: SCHUDŁA prawie 60 KG, by ukarać męża. Wystarczyły DWIE PROSTE zmiany

Źródło: dailymail.co.uk
Źródło zdjęć: Instagram / @regan_patterson

Komentarze

Komentarze