Najsłynniejsza modelka „plus size” pokazała się NAGO w CIĄŻY! (WIDEO OD LAT 18!)

Jedna z najsłynniejszych modelek „plus size”, Ashley Graham, jest obecnie w swojej pierwszej ciąży!

Kim jest Ashley Graham?

Urodzona 30 października 1987 roku w USA Ashley Graham jest jedną z najbardziej popularnych modelek „plus size”. Graham jest wielką zwolenniczką akceptacji własnego ciała i ruchów „Health at Every Size”. W 2016 roku stała się pierwszą modelką w rozmiarze 16 (polski odpowiednik 48), która pojawiła się na okładce kultowego magazynu „Sports Illustrated Swimsuit Issue”.

Pierwsza ciąża

Ashley Graham jest obecnie w ciąży ze swoim pierwszym dzieckiem. Ojcem maleństwa jest jej mąż Justin Ervin. Modelka doskonale wie, że jej rozmiar już wkrótce znacznie się powiększy, ale jak na modelkę „plus size” przystało – wcale się tym nie martwi. Wręcz przeciwnie – kocha swoje nowe, powiększające się z dnia na dzień ciało.

Niedawno Ashley udostępniła w sieci nagi filmik, na którym pokazuje swoim fanom swoje rozstępy. Jej zwolennicy kibicowali jej i byli bardzo dumni z jej odwagi.

Joga prenatalna

Graham bardzo lubi dbać o swoje ciało. Modelka zdradziła, że jedną z jej ulubionych rzeczy podczas ciąży jest joga prenatalna. Joga prenatalna może być świetnym sposobem na przygotowanie się do porodu.

Jakie są zalety jogi prenatalnej?

Joga prenatalna, podobnie jak inne rodzaje zajęć przygotowujących do porodu, jest wieloaspektowym podejściem do ćwiczeń, które zachęca do rozciągania, koncentracji mentalnej i skoncentrowanego oddychania. Badania sugerują, że joga prenatalna jest bezpieczna i może przynieść wiele korzyści kobietom w ciąży i ich dzieciom.

Joga prenatalna może:

  • Poprawić sen
  • Zmniejszyć stres i niepokój
  • Zwiększyć siłę, elastyczność i wytrzymałość mięśni potrzebnych do porodu
  • Zmniejszyć ból dolnej części pleców, nudności, bóle głowy i duszność

Musimy przyznać, że Ashley z nieprawdopodobną śmiałością prezentuje na Instagramie swoje ciążowe krągłości. Nie wstydziła się nawet nakręcić filmiku, na którym widzimy ją ZUPEŁNIE nagą!

Zobaczcie sami!

https://www.instagram.com/p/B3VvqQWgr8G/?utm_source=ig_web_copy_link

plus size
Instagram
plus size
Instagram

Źródło: Babygaga, Mayoclinic

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze