Naprawdę UWIELBIASZ swoją TEŚCIOWĄ!? Jeśli TAK, to TELEWIZJA ma dla Ciebie bardzo dużo PIENIĘDZY!

Uwielbiasz swoją teściową? Kochasz swoją synową? To pytania, jakie padają w spocie dotyczącym nowego programu telewizyjnego.

Pytanie: Uwielbiasz swoją teściową? W naszym kraju może wydawać się ironiczne. W końcu wszyscy znamy – często niesmaczne – dowcipy na temat teściowych. I to właśnie teściowa jest synonimem nieprzyjemnej, wtrącającej się kobiety.

A jak jest naprawdę? Bardzo różnie. Niektóre teściowe faktycznie nie uznają, że ich syn jest już dorosły i ma swoje życie. Inne z kolei mają bardzo dobre relacje z synową, często też pomagają w opiece nad dziećmi.  I zapewne idąc w tym tropem Telewizja Polska rusza z nowym programem „Teściowe i Synowe”. Do udziału zaproszone są teściowe i synowe, które lubią spędzać ze sobą czas, a do wygrania są „duże pieniądze”.

Czytaj także: Nowe show w TVP! Tym razem tylko dla SENIORÓW!

 

Na razie nie wiadomo na czym polegał będzie program i w jakich konkurentach będą ze sobą rywalizowały duety teściowa i synowa. To owiane jest jeszcze tajemnicą, jednak już teraz Telewizja zaprasza na castingi. Odbędą się one w następujących terminach:

25 maja – Warszawa

1 czerwca – Rzeszów

8 czerwca – Katowice

15 czerwca – Białystok

 

Więcej informacji na fan page Teściowe i Synowe – TUTAJ.

 

fot. facebook.com/tescioweisynowe

Komentarze

Komentarze