Naturalnie ZASZŁA W CIĄŻĘ Z PIĘCIORACZKAMI. Jak wygląda po porodzie?

Sesje ciążowe zyskują na popularności. Coraz więcej przyszłych mam decyduje się uwiecznić to, jak wyglądały w tym czasie, na pamiątkowych zdjęciach. Podobnie zrobiła Kim Tucci, kiedy spodziewała się pięcioraczków. Jej sesja, która odbyła się dwa lata temu, podbiła serca internautów. Jak wygląda dziś?

Sesja ciążowa
W styczniu 2016 r. w internecie pojawiły się zdjęcia z sesji ciążowej 26-letniej wówczas Kim Tucci. Wcześniej kobieta urodziła chłopca i dwie dziewczynki.

Kim spodziewała się pięcioraczków (do poczęcia doszło metodą naturalną; Kim z mężem starali się o kolejne dziecko, więc dużym zaskoczeniem była dla nich informacja, że będą mieć ich jeszcze pięcioro). Była wtedy w trzecim trymestrze ciąży.

Sesja odbyła się na plaży na tle morza. Kobieta, ubrana w długą suknię ze zwiewnego materiału z wiankiem na głowie, prezentowała się niesamowicie.

Pięcioraczki
Niedługo po sesji zdjęciowej Kim Tucci urodziła chłopca i cztery dziewczynki. Po rozwiązaniu zmagała się z depresją. Na dodatek pojawiły się problemy małżeńskie. Wkrótce jednak wszystko wróciło do normy.

Jak Kim wygląda dziś?
Dzisiaj Kim Tucci prezentuje się wspaniale. Chociaż poświęciła się dzieciom, nie zaniedbała siebie. Macierzyństwo daje jej wiele radości. Na jej profilu facebookowym (Surprised by five) można śledzić, jak zmienia się kobieta i pięcioraczki. Kimberley regularnie upublicznia zdjęcia rodzinne.

Wkrótce pięcioraczki będą obchodzić 2. urodziny.

Źródło: dailymail.co.uk
Źródło zdjęć: Facebook / @Surprised by five

Komentarze

Komentarze