Odkryła ZDRADĘ męża! Zemsta na jego kochance przejdzie do historii!

Po odkryciu zdrady była taka wściekła, że całkowicie puściły jej hamulce. W jaki sposób zemściła się na mężu i jego kochance?

Zdradzona żona

Pewna kobieta została zdradzona przez swojego męża i jej świat dosłownie legł w gruzach. Poczuła się bardzo zraniona i upokorzona, ale bynajmniej nie zamierzała w ciszy płakać i rozpaczać. Wręcz przeciwnie – obmyśliła plan zemsty, który zszokował wszystkich!

zdradę
Facebook

Do czego się posunęła?

28-letnia Chinka była bardzo atrakcyjna i chętnie umawiała się z żonatymi mężczyznami. Lubiła też pokazywać w sieci swoje seksowne zdjęcia. Kiedy zdradzona żona odkryła, że to właśnie ona jest kochanką jej męża, uknuła zemstę.

Czytaj też: 9 powodów do ZAKOŃCZENIA swojego związku!

Kobieta postanowiła…

Zdradzona żona umówiła się z 28-latką w jednej z kawiarni. Po krótkiej, lecz ostrej wymianie zdań, prawdopodobnie doszło między paniami do rękoczynów, w wyniku których młoda kochanka została dotkliwie pobita.

zdradę
Facebook

Inna wersja wydarzeń

Jest też druga wersja dotycząca obecnego wyglądu kochanki. Ponoć miała ona zostać wyrzucona z rozpędzonego samochodu przez czterech potężnych mężczyzn. W wyniku upadku zaplątała się w krzewy i nie mogła się z nich wydostać.

Kobieta wzywała na pomoc, ale jej próby okazały się bezskuteczne, ponieważ w pobliżu nie było dosłownie nikogo. Rzekomo, gdy na miejscu zjawił się patrol policji, kobieta odmówiła składania zeznań, tłumacząc się względami osobistymi.

Czytaj też: Ty tu, on tam, czyli jak przetrwać związek na odległość? Podpowiadamy!

zdradę
Facebook

Źródło: Lelum.pl

Zdjęcia: Pixabay

Komentarze

Komentarze