Ogromne CIERPIENIE księżnej Meghan! Mroczny sekret rodziny królewskiej wyszedł na jaw?

Cierpienie Meghan Markle w rodzinie królewskiej? Mroczny sekret dworu wyszedł na jaw ?

Meghan Markle będąc księżną nie miała łatwego życia. Jednak nikt nie sądził, że miała aż tak ciężkie życie. Królewska pisarka wyjaśniła, że Meghan czuła się jak „element firmy”

Odejście księżnej Meghan i księcia Harry’ego z rodziny królewskiej wzbudziło ogromną sensację. Wiele osób uważało, że to właśnie Meghan podjęła ostateczną decyzję. Tymczasem królewska pisarka Ashley Pearson wyjaśniła dlaczego Meghan nie chciała już być częścią brytyjskiego dworu.

 

Meghan Markle nim została księżną Sussex, była niezwykle aktywna politycznie. Swoją sporą popularność wykorzystywała do poruszania trudnych spraw społecznych. Nigdy nie bała się wyrazić swojego zdania, nawet jeśli mówiła o prezydencie USA. Donalda Trumpa nazwała mizoginem. Ponadto często angażowała się w obronę praw kobiet oraz inicjatywy ekologiczne.

Kiedy Meghan weszła do rodziny królewskiej stała się z dnia na dzień apolityczna. Nie z własnego wyboru. Jej rola ograniczyła się do – jak wskazuje pisarka do  – bycia milczącą służącą w tiarze z brylantów”, :

 

Meghan nie wiedziała, jak to jest być członkiem rodziny królewskiej, gdy jednak już ją to spotkało, powiedziała „nie ma mowy” i odeszła – powiedziała  Pearson.

Będąc księżną Sussex, Meghan nie mogła wyrażać swoich poglądów, ponieważ rodzina królewska jest apolityczna. To spowodowało, że Meghan, która zawsze była aktywna politycznie, czuła się sfrustrowana – dodała pisarka .

Komentarze

Komentarze