OSTRA scena z Kożuchowską! Vega opublikował filmik, na którym widać, jak…

Filmy Patryka Vegi nie należą do najgrzeczniejszych. Kontrowersyjny reżyser wypuści niedługo kolejną produkcję – „Bad Boy”, w której zobaczymy m.in. Małgorzatę Kożuchowską. Filmowiec udostępnił na Instagramie nagranie, które może zszokować fanów popularnej aktorki…

Mistrz kontrowersji

Patryk Vega opanował szokowanie widzów do perfekcji. Jego filmy pełne są ostrych dialogów, brutalności i kontrowersji. Jego produkcje takie jak „Botoks”, „Kobiety Mafii”, czy „Polityka” były wielkimi kinowymi hitami. Czy podobny los czeka jego najnowszą produkcję „Bad Boy”? To się już wkrótce okaże, bowiem film pojawi się na dużym ekranie już 21 lutego.

Jest już zwiastun!

W sieci ukazał się już trailer filmu. W niecenzurowanym nagraniu widzimy m.in. Małgorzatę Kożuchowską, która wciela się w jedną z głównych ról. Kreacja aktorska Małgosi może szokować! Czy obraz też okaże się hitem, jak wszystkie poprzednie produkcje Vegi?

O czym opowiada film?

To historia ukazująca losy dwóch braci, Piotra (w tej roli Maciej Stuhr) oraz Pawła (Antoni Królikowski), którzy poszli w życiu zupełnie innymi drogami. Pierwszy został policjantem, a drugi przestępcą specjalizującym się w napadach i handlu narkotykami.

Pewnego dnia Paweł trafia do więzienia. Dziewczyna Piotra, Ola (Katarzyna Zawadzka), to adwokat znajdująca paragrafy na najcięższe kryminalne przypadki. To właśnie z jej pomocą Paweł wydostaje się z więzienia, a następnie stara się przejąć kontrolę nad potężnym klubem piłkarskim. Niestety, jego sposób prowadzania klubu ma niewiele wspólnego z legalną działalnością. Nic więc dziwnego, że szybko przyciąga uwagę tajnej sekcji policyjnej, której przewodzi Adam (Andrzej Grabowski) oraz prokurator Anna (Małgorzata Kożuchowska). Aktorka gra w nowym filmie Patryka Vegi bardzo pikantną scenę przesłuchania, w której musi poradzić sobie z niebezpiecznym bandziorem…

Jak skraść serce Małgosi?

Vega udostępnił na swoim Instagramie filmik, na którym zwraca się do Małgosi:

„Jaki jest klucz do Twojego serca?”.

„Szczerze? Myślę, że kwiaty. Dużo kwiatów” – odpowiada Małgorzata Kożuchowska.

Następnie reżyser obraca kamerę telefonu i…

Zniesmaczeni fani

Niestety, nie wszystkim spodobała się cena z udziałem gwiazdy…

„Pani Kożuchowska absolutnie nie pasuje do takich filmów🔥Film Proceder rewelacja ale jej udział był nie potrzebny..mogli dać świeżą krew..tutaj też zapewne szału nie będzie ale pójdę..zobacze🙄” – napisała jedna z fanek.

„Czy ten film też będzie tak słaby jak wszystkie poprzednie?” – pyta kolejna.

A jakie jest wasze zdanie? Wybierzecie się do kina na nowy film Vegi czy też uważacie, że to strata czasu?

Czytaj też: Kożuchowska szczerze o swoim STOSUNKU z Karolakiem! Prawda wyszła na jaw!

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze