PADŁ REKORD przeszkolenia DZIECI w TEJ DZIEDZINIE! Pod okiem znanych GWIAZD zdobyli oni WIEDZĘ na temat…

W ciągu tegorocznych wakacji w nadmorskich miejscowościach zorganizowano dla dzieci specjalną akcję przeszkolenia ich w kluczowej dziedzinie.

W 2017 roku akcję „mali ratownicy” stworzyła marka Volkswagen. Pod okiem wykwalifikowanych ratowników medycznych nauczono dzieci zasad udzielania pierwszej pomocy. Taka kampania kształtuje nie tylko charakter dziecka, ale dodaje również odwagi, empatii oraz chęci niesienia pomocy innym.

 

„Marka Volkswagen chce budować odpowiedzialne postawy wśród młodych ludzi i temu właśnie mają służyć Mali Ratownicy -projekt, który prowadzimy w tym roku już po raz trzeci. Umiejętność niesienia pierwszej pomocy i zareagowania w sytuacji, która może tego wymagać, jest przydatna przez całe życie”powiedział Hubert Niedzielski, Kierownik PR marki Volkswagen.

 

Ponadto marka Volkswagen wsparła Fundację Echo, która zajmuje się udzielaniem pomocy dla dzieci głuchych oraz niedosłyszących. W szkoleniu na plażach uczestniczyli aktywnie celebryci tacy jak m.in.: Małgorzata Ohma, Dorota Gardias, Kuba Wesołowski czy Paulina Krupińska.

 

ZOBACZ TEŻ:Ten WYJĄTKOWY GEST możesz zrobić bez wychodzenia z DOMU! Ruszyła akcja POCZTÓWEK z ŻYCZENIAMI dla…

 

W tegorocznej edycji przeszkolono ponad 17 000 tysięci dzieci i zebrano kwotę 50 tysięcy złotych. Pamiętajmy, że umiejętne przeprowadzenie pierwszej pomocy ratuje ludzkie życie i jest ono niezbędne dla poszkodowanego przed przybyciem ratowników na miejsce.

 

Źródło:volkswagengroup

Źródło zdjęcia:maliratownicy

 

Komentarze

Komentarze