Paula Tumala pokazała NAGIE ZDJĘCIE po ciąży! „Czuję się ze sobą okropnie!” – stwierdza

Paula Tumala została niedawno po raz pierwszy mamą. Gwiazda klipów Donatana urodziła bliźniaczki. Jak się czuje po porodzie? Jak obecnie wygląda jej ciało?

Kim jest Paula Tumala?

Paulina Tumala urodziła się w 1987 roku w Gorzowie Wielkopolskim i od zawsze chciała zostać modelką. Popularność zawdzięcza producentowi muzycznemu Donatanowi, który zaangażował ją do udziału w swoich teledyskach.

Zaszła w ciążę

We wrześniu 2019 roku Paula Tumala ogłosiła, że jest w 7. miesiącu ciąży. Modelka nie posiadała się wówczas z radości. Celebrytka poinformowała fanów, że będzie miała bliźniaczki. Dumna mama przez całą ciążę relacjonowała swój błogosławiony stan na Instagramie.

Czytaj też: Gwiazda „Klanu” wrzuciła do sieci NAGIE zdjęcie! „A to po co?” – pyta fan

nagie
IG

Jest mamą dwóch córeczek

Dziś Paula jest mamą dwóch uroczych córeczek. Dziewczynki przyszły na świat w styczniu, więc mają już 9 miesięcy. Jak się czuje świeżo upieczona mama? Mimo iż gwiazda przyznaje, że kocha swoje dzieci i jest najszczęśliwszą mamą na świecie, to jednak coś ją wyraźnie trapi, a mianowicie jej odmienione po ciąży ciało.

„Niby jestem szczęśliwa, mam cudowne i zdrowe córeczki, lecz sama ze sobą czuję się okropnie…” – podpisała zdjęcie na którym możemy ją zobaczyć nago.

„Chciałabym się zaakceptować, staram się nie zwracać uwagi na wszelkie mankamenty mojego wyglądu, ale szczerze… nie daję rady… Nie lubię oglądać się przed lustrem i najchętniej chodziłabym zakryta od stóp do głów…” – dodaje.

Przesadza?

nagie
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze