Pedofil wykorzystał dziecko podczas Komunii Świętej! Był krewnym dziewczynki!

43-letni pedofil wykorzystał 12-letnią dziewczynkę, swoją krewną, podczas przyjęcia komunijnego. Wcześniej mężczyzna nagabywał dziewczynkę i wysyłał jej treści pedofilskie. Przestępca został już aresztowany.

Ofiara krewnego

Do szokującego zdarzenia doszło w Kaliszu, w Wielkopolsce. Mężczyzna został zaproszony na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej do swojej rodziny , do powiatu kaliskiego. 43-latek już wcześniej nawiązał kontakt z 12-letnią dziewczynką. Nagabywał ją przez komunikator internetowy i wysyłał zdjęcia pornograficzne. Składał jej też propozycje o charakterze seksualnym. Wiedział , że dziewczynka będzie gościem podczas rodzinnej uroczystości.

Obrzydliwe propozycje

43-letni mężczyzna już miesiąc przed planowanym spotkaniem rodzinnym proponował 12-latce zakup deskorolki. Stawiał tylko jeden warunek. Nalegał, żeby w dniu uroczystości dziewczynka spotkała się z nim w wyznaczonym miejscu. Maciej Meler z Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim powiedział w rozmowie z Polską Agencją Prasową:

W trakcie spotkania miał dopuścić się wobec dziewczynki innej czynności seksualnej.

Prokuratura ze względu na dobro nieletniej nie chce zdradzać więcej szczegółów tej bulwersującej sprawy.

Przyznał się do przestępstwa

43-latek usłyszał zarzuty. Jest podejrzany o dopuszczenie się przestępstw o charakterze pedofilskim na szkodę 12-letniej dziewczynki, z którą powiązany jest rodzinnie. Mieszkaniec powiatu legnickiego częściowo przyznał się do stawianych mu zarzutów. Ze względu na zagrożenie karą do 12 lat pozbawienia wolności, sąd aresztował go na trzy miesiące.

Pexels

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Pexels

Komentarze

Komentarze