POCAŁOWAŁ nastoletniego SYNA w USTA. “Pocałunek może być stymulujący”

Tom Brady to mąż modelki Gisele Bunchen. Mężczyzna jest sportowcem. Ma m.in. 11-letniego syna. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak mężczyzna całuje chłopca w usta. Specjaliści podzielili się na zwolenników i przeciwników takich praktyk.

Pocałunek w usta
Film trwa 2 minuty. Możemy na nim zobaczyć, jak Tom Brady całuje swojego najstarszego syna o imieniu Jack w usta. Kiedy chłopiec podszedł do niego, aby poprosić o przysługę, ten zapytał: Co dostanę w zamian?. Wtedy nastolatek dał mu buziaka w usta i chciał wyjść z pomieszczenia.

Wtedy Brady poprosił go, aby zrobił to ponownie, nie tak niedbale jak za pierwszym razem. Chłopiec wykonał jego polecenie i na koniec otarł usta.

Za i przeciw
Ta scena wywołała oburzenie wśród internautów i zainteresowanie specjalistów. Rozgorzała dyskusja na temat tego, w jakim wieku rodzice powinni zaprzestać takiego sposobu okazywania uczuć.

Dr Charlotte Reznick twierdzi, że “gdy dziecko przekracza 4. rok życia, rozwija się u niego świadomość seksualna. Więc pocałunek może być stymulujący.

Z kolei dr Fiona Martin uważa, że wszystko, co promuje emocjonalną więź rodzica z dzieckiem, jest dobre.

Komentarze internautów
Internauci nie krytykują sportowca wprost, ale nie spodobało im się to, co zobaczyli:

* “Chciałbym móc bronić Brady’ego, ale ten pocałunek jest dziwny
* “Wyrażanie uczuć do swoich dzieci nie jest dziwne, ale dziwne jest to, że Brady woła syna z prośbą o kolejny pocałunek, który trwa 5 sekund, bo pierwszy był niechlujny
* “Pocałunek między Tomem a jego synem sprawił, że poczułem się niekomfortowo

Co Wy sądzicie o całowaniu dzieci w wieku nastoletnim w usta?

Zobacz też: Prawie POCAŁOWAŁ CÓRKĘ W USTA. Internauta: “Co on, do cholery, wyprawia?”

Źródło: independent.co.uk
Źródło zdjęcia: Facebook

Komentarze

Komentarze