Przybrała seksowną pozę i ROZSUNĘŁA SZLAFROK. Zbyt ODWAŻNE ciążowe zdjęcie?

Żona piosenkarza Johna Legenda, Chrissy Teigen, jest w zaawansowanej ciąży. Kobieta chętnie dzieli się fragmentami swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych. Ostatnio na Instagramie opublikowała zdjęcie, które większość internautów uznała za piękne i seksowne.

Zdjęcie
Modelka chętnie eksponuje ciążowy brzuszek. Ostatnio zdecydowała się pokazać nawet większą powierzchnię ciała.

Na fotografii widać, że Chrissy siedzi w fotelu w uwodzicielskiej pozie. Jest ubrana jedynie w szlafrok, który odsłania nie tylko duży już brzuch, ale i dekolt.

Komentarze
Opinie internautów w większości są pozytywne. Pod zdjęciem możemy przeczytać komentarze o treści: “Gorąca mama”, “Wspaniałe zdjęcie. Masz słodki ciążowy brzuszek”, “Jesteś zachwycająca. Tak trzymaj Chrissy”.

“Cieszę się, że nie jesteś skrytą dziewczyną. Ciąża to piękne okres” – napisała jedna z obserwatorek konta Chrissy na Instagramie.

Płeć
Zdjęcie zostało podpisane “Girls weekend”, co może oznaczać, że spędziła go w towarzystwie przyjaciółek albo że spodziewa się dziewczynki. Prawdopodobnie już wkrótce dowiemy się, jakiej płci jest dziecko Teigen i Legenda. Modelka niezbyt mocno chroni swoją prywatność.

Co sądzisz o zdjęciu Chrissy? Jest subtelne, czy odsłania za dużo i modelka przesadziła, publikując je?

Źródło: Instagram
Źródło zdjęć: Instagram

Komentarze

Komentarze