SCHUDŁA 15 KG. Wyeliminowała z diety JEDNĄ grupę produktów

Dina Cheney nie spodziewała się, że wizyta kontrolna u lekarza tak dużo zmieni w jej życiu. Specjalista ją osłuchał i zlecił wykonanie szeregu badań. Następnie polecił jej zrezygnować z nabiału.

Rezygnacja z nabiału
Parametry kobiety były w normie. To, co spędzało jej sen z powiek, to nadmierne kilogramy. W ostatnim czasie Dina przytyła. Kiedy lekarz zalecił jej, żeby dla zdrowia i sylwetki zrezygnowała z mleka i jogurtów, była sceptycznie nastawiona do tej porady.

Dlaczego? Dina bardzo lubiła nabiał. Piła mleko i jadła jego przetwory niemal codziennie. Ostatecznie postanowiła spróbować wyeliminować z diety te produkty. Skutecznie. Nie je ich już od 4 lat. Jak ta zmiana wpłynęła na jej życie?

Pozytywne zmiany
Po pierwsze, poprawił się jej stan zdrowia. Wcześniej Dina zmagała się z problemami z żołądkiem. Dziś po uporczywych wzdęciach nie ma śladu.

Po drugie, objawy alergii, na którą chorowała, uległy złagodzeniu. Chociaż wciąż od czasu do czasu boryka się z infekcjami czy zatkanymi zatokami, to choroby te nie są już tak bardzo uciążliwe.

Po trzecie, Dina zrzuciła aż 15 kilogramów. Wystarczyło wyeliminować nabiał, by waga znacząco się obniżyła. Kobieta nie wprowadziła do swojego jadłospisu żadnych innych zmian. Jednak trzeba zaznaczyć, że zaczęła prowadzić aktywny tryb życia.

Źródło: prevention.com
Źródło zdjęcia: prevention.com

Komentarze

Komentarze