SEN zdradza O TOBIE WIĘCEJ niż myślisz! Sprawdź, jak INTERPRETOWAĆ SNY

Psychoanalityk Tomasz Kudelski wyjaśnia jakie przesłanie mają sny.

Każde marzenie senne lub jego brak to skarbnica wiedzy o nas samych. W interpretacji snów chodzi o to, by spojrzeć w siebie i siebie samego zapytać co treść tego snu dla nas znaczy– tłumaczy Tomasz Kudelski.

 

Każda sytuacja, która przytrafia nam się na jawie, przykładowo oglądanie horrorów może, ale nie musi mieć wpływ na kształt marzeń sennych. Warunkiem są emocje i waga, jaką przywiązujemy do danego wydarzenia. Jeśli film wywarł na nas ogromne wrażenie, to jak najbardziej może on nam się przyśnić.

 

Psychoanalityk wyjaśnia, że sny kreuje nasza podświadomość. Jest to w pewien sposób jej metoda komunikowania się ze świadomą częścią umusłu. Sny są odzwierciedleniem naszych wartości, kompleksów i lęków. Choć sen może być abstrakcyjny i niezrozumiały, to za jego treścią ukryta jest metafora związana ściśle z indywidualnymi przeżyciami.

 

ZOBACZ TEŻ:Te produkty OCZYSZCZAJĄ ZĘBY! Dowiedz się, czym KARMIĆ DZIECKO, aby nie miało PRÓCHNICY

 

Snów nie należy interpretować dosłownie. Warto wczuć się w sytuację ze snu i wejść z nią w „świadomy dialog”, bez uporczywego myślenia o przeszłości czy bieżących problemach.

 

Źródło:natemat/pixabay

Komentarze

Komentarze