Sonia Bohosiewicz zapewnia, że NIE JEST BIOLOGICZNĄ MATKĄ swojej siostry Mai!

Sonia Bohosiewicz zdementowała plotki o tym, że jest biologiczną matką swojej siostry Mai. Aktorka odniosła się do krzywdzących doniesień, które od jakiegoś czasu krążą w światku celebrytów.

Dwie siostry

Sonia Bohosiewicz jest aktorką, która w świat celebrytów wprowadziła swoją młodszą córkę Sonię. Ostatnio niewiele słychać o dokonaniach artystycznych Soni. Celebrytka stara się przypomnieć o sobie widzom przy pomocy mediów społecznościowych. Chętnie korzysta z Instagrama, na którym obserwuje ją 350 tysięcy fanów. Dzięki Soni znana zrobiła się jej siostra Maja. Młodsza siostra również wybrała karierę influencerki. Niewiele słychać o jej rolach w teatrze czy w filmach. Aktualnie celebrytka wspólnie z rodzina przeprowadziła się do Dubaju. Pobyt w Emiratach Arabskich chętnie relacjonuje w swoich mediach społecznościowych.

Problemy Mai

Sonie i Maję Bohosiewicz dzieli 15 lat różnicy. Siostry są ze sobą bardzo zżyte i wspierają się na każdym kroku. Chętnie bywają na imprezach branżowych i pozują na ściankach. Są dla siebie prawdziwymi przyjaciółkami. Dwa lata temu o Mai zrobiło się głośno, gdy pochwaliła się w mediach społecznościowych, że czyta poradnik o DDA. Książka nosiła tytuł „Wyrosnąć z DDA. Wsparcie dla dorosłych córek alkoholików.” Informacja wzbudziła fale komentarzy w sieci. Aktorka otrzymała mnóstwo prywatnych wiadomości. Maja Bohosiewicz pisała:

W życiu nie kupiłabym jej sama. Bo przecie…ej ? …ja? DDA? tak, jestem DDA. I na bank nie jest to modne ani fajne. Ale k… jest. Po prostu faktem.

Krzywdzące plotki

Maja Bohosiewicz szybko usunęła post o tym, że wychowywała się w rodzinie dysfunkcyjnej. Od tamtej pory na różnych forach roi się od komentarzy o tym, że matką biologiczną Mai jest tak naprawdę jej starsza córka Sonia. Internauci piszą, że w Żorach, z których pochodzą aktorki przed laty Sonia zaszła w ciążę, gdy miała 14 czy 15 lat. Ponoć cały czas imprezowała. Potem w rodzinie pojawiło się malutkie dziecko, choć ich matka w ciąży nie była. Internauci rozdmuchują całą sprawę i tworzą teorie spiskowe na temat sióstr Bohosiewicz. Teraz Sonia odpowiedziała:

Fałsz! Ani Maja, ani Mateusz. Są moim rodzeństwem i naszego brata Łukasza. Jest nas czworo.

 

Źródło: Pudelek

Zdjęcie: Facebook/ Sonia Bohosiewicz

 

Komentarze

Komentarze