Sylwia Bomba NABRAŁA WSZYSTKICH! „Kocham długie włosy i nigdy…”

Pisaliśmy, że Sylwia Bomba ścięła do ramion włosy. Okazuje się, że ta szokująca metamorfoza powstała jedynie przy udziale peruki! Fani gwiazdy „Googlebox. Przed telewizorem” odetchnęli z ulgą.

Nowa fryzura Sylwii Bomby

Wczoraj w mediach pojawiła się informacja mówiąca o tym, że gwiazda „Googlebox. Przed telewizorem” ścięła na krótko włosy. Fani Sylwii Bomby zamarli z przerażenia i napisali, że woleli ją w długich i gęstych włosach.

„O nieee, zdecydowanie lepiej było, coś mi tu nie gra”, „Nie poznałam pani. Nie, te włosy nie pasują zdecydowanie do pani”, „Gdzie twoje piękne włosy?, „Ja jestem na nie, wolę poprzednia wersję”, „Rewelacja”, „Petarda!”, „Zdecydowanie na plus”, „Nie poznałam! Kochana wyglądasz obłędnie” – pisali na Instagramie.

Czytaj też: Sylwia Bomba o swojej PAMIĘTNEJ kreacji na ślubie przyjaciółki: „Nigdy nie założyłabym sukienki, która…”

włosy
IG

To tylko peruka

Fani Sylwii mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ okazuje się, że poprzednie wcielenie Bomby powstało jedynie przy udziale peruki. Gwiazda napisała na swoim Instagramie, że kocha swoje długie i włosy i nigdy nie pozwoli nikomu ich ściąć. Fani odetchnęli z ulgą.

„Kocham długie włosy i nie obetnę nigdy 🤗 kto nie widział na story ten ma odpowiedz tutaj ❣️Ta „sesja zdjęciowa” trwała 15 minut 🤐Złapał nas deszcz i wichura! Nawet nie miałam pojęcia jak szybko umiem biegać w tiulowej sukience 🤣 tylko jedna osoba umie tak pięknie czarować w kilkanaście minut” – Sylwia podpisała nowe fotki, na których widzimy ją w długich włosach.

„Piękna rusałka”.

„Bombowa królewna”.

„Pięknie Ci w długich włosach. Nigdy ich nie ścinaj” – skomentowali fani.

A Wy wolicie Sylwię w długich czy w krótkich włosach?

włosy
IG
włosy
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze