Syn Moniki Zamachowskiej szczerze o depresji, alkoholu i kobietach.

20-letni Tomasz zdobył się na powiedzenie o swojej depresji, problemach w budowaniu relacji z kobietami i pociągu do alkoholu. Ten przynosił mu chwilowe ukojenie.

Problemy 20-latka

Tomasz Malcolm ma już 20 lat. Jest synem popularnej dziennikarki Moniki Zamachowskiej. Od dziecka cierpi na zespół Aspergera czyli lekką odmianę autyzmu. Został zdiagnozowany jak miał cztery lata. Kilka lat temu Zamachowska opowiedziała w wywiadzie dla Vivy o chorobie syna bo chciała wesprzeć innych rodziców, których dzieci mają tę przypadłość. Dziennikarka podkreślała, że zespół Aspergera komplikuje życie. Chłopiec chciał iść do liceum lotniczego, ale z tą chorobą nie było to możliwe.

Szczere wyznania

Tomasz Malcolm ostatnio otworzył się na temat swoich związków i wyznał, że ma problemy ze zbudowaniem trwałej relacji. Nie chwalił się nimi w mediach społecznościowych. O sobie mówi, że nie jest świetnym chłopakiem i dlatego dziewczyny go zdradzały. Wrażliwy chłopak bardzo przeżywał miłosne niepowodzenia. Na początku 2020 roku zachorował na depresję. Był emocjonalnie zamknięty.

Chciałem się uporządkować, zanim zacznę cokolwiek z kimkolwiek. Zacząłem dużo pić. Pomyślałem: to kolejny powód,aby z nikim się nie angażować. Nie chciałem, żeby jakakolwiek dziewczyna była ze mną w tym bagnie.”

Miejmy nadzieję, że wyznanie młodego mężczyzny pomoże mu z uporaniem się z jego problemami. Chłopak stara się być samodzielny. Nie czeka na pomoc popularnej mamy. Roznosił ulotki, wystąpił w serialu paradokumentalnym „Szkoła” i próbował swoich siła w „The VOICE Kids”.

źródło: jastrzabpost.pl

zdjęcie: Monika Zamachowska/Instagram

Komentarze

Komentarze