Szokujące odkrycie! Aż 90% mężczyzn wierzy w…

Mężczyźni bywają w pewnych kwestiach bardzo naiwni. Jak pokazują badania, aż 90% panów wierzy w…

Wedle ankiety przeprowadzonej w Wielkiej Brytanii, aż 90% mężczyzn jest przekonanych o idealnej urodzie swoich partnerek. Panowie nie podejrzewają, ile codziennej pracy musimy wkładać w to, żeby dobrze się prezentować.

Dbanie o urodę bywa uciążliwe…

Dbanie o urodę wymaga ogromnej pracy i wysiłku. Trzeba pamiętać o regularnej depilacji różnych części ciała, wyskubywaniu brwi, farbowaniu włosów, a nawet pozbywaniu się szpecącego wąsika. Wiele czynności, które wykonujemy w zaciszu własnego domu, pozostaje sekretem. Aż 25% ankietowanych Brytyjek przyznało się do posiadania minimum jednego urodowego zabiegu, który jest ich tajemnicą, zaś 23% stwierdziło, że nawet najbliższej przyjaciółce nie przyznają się do tego, jak dbają o urodę.

Czytaj też: Ma DOPIERO 6 lat, a już została okrzyknięta NAJPIĘKNIEJSZĄ dziewczynką na świecie! Zobaczcie!

wierzy
Pixabay

Kobiece sekrety

Na liście najskrzętniej chowanych sekretów znajduje się farbowanie siwych włosów oraz depilacja owłosienia pod pachami i na nogach. Numerem jeden okazało się jednak… wybielanie wąsika.

Lepiej mówić czy ukrywać?

Ukrywanie urodowych przyzwyczajeń może być dobre dla kondycji związku. Aż 87% ankietowanych Brytyjczyków stwierdziło, że nie mają nic przeciwko urodowym sekretom swoich partnerek, zaś aż 70% pań uznało, że trzymanie ich w sekrecie sprzyja pozytywnej atmosferze w związku.

Czytaj też: Naukowcy ODKRYLI coś bardzo ciekawego na temat PIĘKNYCH ludzi!

Źródło: Daily Mail

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze

Komentarze