SZOKUJĄCE zachowanie Vegi! Mimo PANDEMII postanowił…

Patryk Vega najwidoczniej ma „za nic” zalecenia rządu o pozostaniu w domu w czasie epidemii koronawirusa. Słynny reżyser złamał właśnie kwarantannę i w to w najgorszy możliwy sposób!

Zasady kwarantanny

Od kilku tygodni rząd prosi wszystkich Polaków o pozostanie w domu i trzymanie się zasad kwarantanny. To jeden z najskuteczniejszych sposobów na zatrzymanie rozprzestrzeniającego się w naszym kraju koronawirusa. Nie wszystkich jednak rusza to, że mamy już do czynienia z prawdziwą pandemią! Patryk Vega nie tylko wyszedł z domu, ale też…

Kręci nowy film!

Patryk Vega kręci od kilku dni kolejny film! Nie tylko często jest poza domem, ale też angażuje do pracy na planie całą masę ludzi!

Czytaj też: SZOKUJĄCE słowa Janusza Korwin-Mikkego o koronawirusie! „Dzięki niemu…”

pandemii
IG

Szokujące zdjęcia!

W sieci pojawiły się właśnie bulwersujące zdjęcia z planu filmowego, który ma miejsce na warszawskim Polu Mokotowskim. Na fotkach widzimy liczne wozy ekipy filmowej oraz luksusowy samochód należący do Patryka Vegi. Szokujące zachowanie reżysera nie umknęło uwadze Karoliny Korwin-Piotrowskiej, która wyraźnie oburzona postępowaniem Vegi napisała na swoim Instagramie…

„Od kilku dni piszecie do mnie wiadomości o tym, ze jeden z reżyserów, Patryk Vega, mimo zakazu zgromadzeń i mimo tego, ze cała produkcja filmowa, ze względu na epidemie i dobro ludzi, stanęła w Polsce, kreci w Warszawie film. Poprosiłam o dowody. Nie chciałam wierzyć w te informacje. Przy tak ogromnej solidarności środowiska, nie wierzyłam. A jednak…” – pisze Korwin-Piotrowska.

pandemii
IG

Oburzona dziennikarka

Korwin skrytykowała Vegę za to, że nie stosuje się do zaleceń rządu i nie tylko naraża ludzi na zachorowanie, ale też próbuje zarobić w czasie pandemii pieniądze, ryzykując życie innych osób.

Wszyscy solidarnie stanęli, tracą pieniądze, terminy, nie kręcą, choć pogoda super i jest świetna na zdjęcia…. PODOBNO chodzi o dobro ludzi, pytanie teraz brzmi: jeśli jeden może sobie kręcić, to po co robić te zdrowotną szopkę, po co zamykać kina, produkcje, po co pozbawiać uczciwych ludzi pracy, dochodów, często sensu w życiu? (…) Prawo działa podobno równo wobec wszystkich… czy może jednak nie?” – zastanawia się Karolina.

Zgadzacie się z jej słowami? Czy Vega powinien ponieść za to wszystko konsekwencje?

Czytaj też: Oto ZDJĘCIA PŁUC zniszczonych przez KORONAWIRUSA! To STRASZNE…

pandemii
IG

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze