Szokujący TYDZIEŃ SEKSU na Harvardzie! Studenci poznają NOWE TRIKI I ZABAWKI!

Uniwersytet Harvarda to jedna z najbardziej prestiżowych uczelni wyższych na całym świecie. Od wielu lat uniwersytet ten zajmuje konsekwentnie pierwsze miejsce w Akademickim Rankingu Uniwersytetów Świata. Absolwentami Harvarda są znani politycy i naukowcy m.in. Mark Zuckerberg, Steve Ballmer czy Harlan Smith.

Tydzień Seksu stał się tematem, którym żyją aktualnie wszyscy studenci renomowanego uniwersytetu. Wydarzenie jest organizowane co roku i za każdym razem skupia się na odrębnej kwestii ludzkiej cielesności. Podczas Tygodnia Seksu studenci mogą uzyskać rzeczowe odpowiedzi na niewygodne, czasem nawet krępujące pytania. Tegoroczna edycja dotyczy ludzkiego pożądania oraz seksualnych fetyszy.

Pomysłodawczyniami Tygodnia Seksu były dwie studentki: Abby Sun oraz Samantha Meier. Kobiety tłumaczą, że pragnęły stworzyć specjalne wydarzenie na uczelni, ze względu na poziom edukacji seksualnej, który był niewystarczający i pozostawiał wiele do życzenia.

Naszym celem jest łączenie różnych osób i społeczności zarówno wewnątrz Harvardu, jak i poza nim poprzez wspólne ludzkie doświadczenia. Nie jesteśmy zwolennikami angażowania się w pewne akty seksualne w stosunku do innych – opowiadamy się za wiedzą; chcemy po prostu zapewnić bezpieczną przestrzeń, w której uczniowie mogą uczyć się o tych problemach w sposób dokładny i bez oceny. Mamy nadzieję, że ludzie, którzy brali udział w warsztatach opuścili je, czując się wystarczająco wyedukowani”- możemy przeczytać na oficjalnej stronie Uniwersytetu.

W trakcie trwania wydarzenia zorganizowano panele poświęcone następującej tematyce: zabawkom erotycznym, pojęciu BDSM. Studenci mogli również dowiedzieć się nieco więcej na temat poliamorystów.

Zobacz też: 10 zdrowotnych ZALET SEKSU, o których NIE SŁYSZAŁEŚ

Źródło zdjęcia: Youtube

Źródło: www.harvardsexweek.org

Komentarze

Komentarze