Tajemnicza Dominika i Marcin Hakiel NIE są już parą! Kobieta zabrała głos!

Marcin Hakiel z Dominiką z Krotoszyna związał się niedługo po tym, jak razem z Kasią Cichopek ogłosili swoje rozstanie.

Wybranka tancerza nalegała na ochronę swojej prywatności, więc na zdjęciach starała się nie pokazywać swojej twarzy. Jednak to, jak wygląda dawało się czasem dojrzeć na filmikach [zobacz tutaj].

Para spędzała razem sporo czasu, zaprzyjaźniły się także córki Dominiki i Marcina. Jednak w ostatnim czasie tancerz przestał zamieszczać zdjęcia ze wspólnych wyjazdów. Pojawiły się więc domysły, że ich związek się zakończył.

Jak komentuje to Dominika?

 

https://www.instagram.com/marcinhakiel/

 

Marcin Hakiel, Dominika – rozstanie

 

Kobieta zabrała głos w rozmowie z serwisem Shownews.pl*, gdzie potwierdziła rozstanie z Marcinem Hakielem. Wypowiedziała się jednak w bardzo dyplomatyczny sposób:

 

„Przez ostatni rok zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, by chronić prywatność. Jestem wdzięczna dziennikarzom za uszanowanie mojego stanowiska i staram się rozumieć ich pracę. W związku z tym postanowiłam uciąć wszelkie spekulacje i wyjątkowo zabrać głos – tłumaczy i dodaje: Na początku lipca zakończył się mój związek. Z całego serca podziękowałam drugiej stronie za dobry czas, który przeżyliśmy razem i życzyłam powodzenia. Od tego momentu nie utrzymujemy kontaktu.”

 

Kasia Cichopek i Dominika

 

Co ciekawe jednak, choć zerwała kontakt z Marcinem Hakielem, to będzie go utrzymywać z Kasią Cichopek! A wszystko z powodu swojej córki:

 

„Nasze córki nadal się przyjaźnią i dzięki uprzejmości mamy Helenki, planują kolejne spotkania. Mama Helenki zaufała mi w najtrudniejszym momencie swojego życia i pozwoliła opiekować się swoimi dziećmi. Dziękuję”

 

Kto by się spodziewał, że była żona i była partnerka tancerza, nawiążą nić porozumienia…?

 

Magda Stępień i Marcin Hakiel są parą? Oto jak tancerz skomentował post modelki!

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

 

*cyt. shownews.pl

Komentarze

Komentarze