Ten POLSKI AKTOR oświadczył się swojej wybrance! „Stało się… Powiedziała TAK”

Aktor Borys Szyc ma powody do radości! Jego długoletnia partnerka Justyna Nagłowska właśnie przyjęła jego zaręczyny. Zarówno aktor jak i jego partnerka opisali swoje odczucia związane z wyjątkowym wydarzeniem.

„Stało się… Powiedziała „tak”…. she said YES. Pare dni nam zajęło, żeby się nacieszyć i oswoić z tą myślą… Dziś życzymy Wam cudownego roku, zdrowia i takiej miłości, jaka nas spotkała. Dziękuje, że jesteś kochanie. Cała reszta już na ucho…”- napisał na swoim Instagramowym profilu aktor.

polski aktor się oświadczył, Borys Szyc, zaręczyny

„Jak dobrze z Nią podróżować… wygłupiać się, gadać, milczeć, grać w kości, obiecywać ze już więcej słodkiego nie, masować się i śmiać. Zmoknąć w deszczu, złapać tęcze, odwiedzać kolejne kraje, uciekać przed głośnymi Chińczykami, jeść makaron w przydrożnej knajpie, dotrzeć nad jezioro i paść zmęczonym do łóżka. Po prostu fajnie z Nią być. ❤️Ps. Nawet Lankijczycy z tyłu się cieszą z tego powodu…”- pisał jakiś czas temu w mediach społecznościowych zakochany Borys Szyc.

polski aktor się oświadczył, Borys Szyc, zaręczyny

Okazuje się, że równie mocne jest uczucie wybranki aktora. Ona również odniosła się do zaręczyn z Borysem Szycem na swoim profilu.

„Parę dni temu, jeszcze w 2018 roku, ten fantastyczny mężczyzna zapytał mnie czy zostanę jego żoną?! Te 5 lat, które razem przeżyliśmy dało mi pewność, że chcę z nim iść przez życie, chcę się koło niego budzić i zasypiać, wychowywać z nim dzieci, dzielić pasje, rozmawiać na każdy temat, czuć z nim emocje, śmiać się i płakać i robić to wszystko, co zakochani w sobie przyjaciele robią razem. Powiedziałam «tak»! I z wielką radością w sercu zostanę jego żoną! Dzielę się tym z wami dopiero w Nowym Roku, chcąc życzyć wam jedynie zdrowia i miłości. Od paru lat mam wrażenie, że nic innego nie jest ważniejsze. kochajcie się.’’ – napisała w social mediach Justyna Nagłowska.

Gratulujemy!!!

Zobacz też: Małgorzata Kożuchowska dała synowi CENNĄ LEKCJĘ! „Polska nie kończy się na Warszawie”

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze