TRAGEDIA w życiu Zenka Martyniuka! Jego mama miała…

Zenek Martyniuk nie ma powodów do radości. Okazuje się, że jego ukochana mama miała kilka tygodni temu…

Rodzinny dramat Martyniuka

Zenon Martyniuk przeżywa obecnie prawdziwy rodzinny dramat. Kilka tygodni temu jego ukochana mama miała zawał i trafiła do szpitala. Mimo iż kobieta opuściła już klinikę, teraz czeka ją długa i ciężka rehabilitacja…

Pojawiła się na premierze

Teresa Martyniuk towarzyszyła ostatnio swojemu synowi na oficjalnej premierze najnowszego filmu o muzyku, który nosi tytuł „Zenek”. Nikt się nie spodziewał, że kobieta ma za sobą prawdziwy dramat. Okazuje się, że dopiero co wyszła ze szpitala, do którego trafiła po tym, jak przeszła zawał…

Czytaj też: CHOROBA niszczy Kayah? „Jest nieuleczalnie chora”

Miesiąc temu przeszłam zawał. Byłam wtedy w moim domu w Gredelach na Podlasiu, nagle poczułam kłucie w piersi i duszności. Zaraz kazałam córce dzwonić po pogotowie i po Zenka. Syn z synową zdążyli przyjechać jeszcze przed karetką pogotowia i razem pojechaliśmy do szpitala” – wyznała w rozmowie z „Na Żywo” kobieta.

Spędziła tydzień w szpitalu

Pani Teresa spędziła tydzień w szpitalu. Na szczęście, kobieta czuje się już lepiej. Teraz czeka ją jednak rehabilitacja, na którą ma się udać do Supraśla, nieopodal Białegostoku.

mama
YouTube

Jak się teraz czuje?

„Pani Teresa jakiś czas temu przeszła zawał. Na szczęście nie okazał się on groźny w skutkach i dość szybko doszła do siebie. Na pewno musi teraz dbać o siebie bardziej i też nieco się oszczędzać. Ona wciąż chce być bardzo aktywna i pomocna wszystkim, ale czasem zapomina, że w jej wieku powinno się już więcej odpoczywać” – powiedziała „Super Expressowi” przyjaciółka rodziny.

„Pogorszeniem stanu zdrowia bardzo nastraszyła całą rodzinę, a przede wszystkim Zenka. Mimo kłopotów ze zdrowiem nie zawiodła jednak syna i uczestniczyła i w benefisie i w obu premierach filmu. To było silniejsze od niej. Zenek to jej duma. Cieszy się też, że on nigdy o niej nie zapomina i mówi o niej w wywiadach” – dodała informatorka. „Super Expressu”

Pozostaje nam życzyć pani Teresie szybkiego powrotu do zdrowia!

Czytaj też: DRAMAT u Beaty Tyszkiewicz! Jej córka przekazała przykre informacje…

mama
YouTube

Źródło: Super Express

Zdjęcia: YouTube

 

 

Komentarze

Komentarze